Місячний календар

Сьогодні 17-й місячний день

Символ - виноградне гроно, сполох, дзвін.
Це період здобуття внутрішньої свободи, день містерії Діоніса. У стародавній Греції на честь цього бога влаштовувалися священні вакханалії. На санскриті цей день називався днем Шакті - жіночої енергії. Цим символом також позначали танцівниць, жриць любові.
Це день накопичення і зростання, родючості, екстазу і радості буття. Сприятливий для подружніх відносин, парних контактів. Найбільш яскравий аспект у характеристиці цього дня - любов, але не слід втрачати голову і обережність: через неконтрольовану енергію він містить в собі багато несподіванок.
День пов'язаний з перетворенням жіночих енергій, а несублімована жіноча енергія може проявлятися як буйство, як мимовільний вихід.
Сімнадцятий день Місяця бажано провести як день контактів, веселощів і розкріпачення, день промов, пісень, володіння силовими асанами, групових вправ, сублімації статевої енергії. Результати цього дня можуть бути дуже різними: на вищому рівні - вихід на ключ до ідеального кохання, на нижчому - буйство і пияцтво. Рекомендується вживати сухе вино або підігрітий кагор - це символ пізнання вічності й екстазу, зв'язку з рухом, радістю.
У цей день добре укладати шлюби, які будуть довгий час утримуватися на любові. Взагалі для укладення шлюбів хороші 12, 16 і 17 місячні дні (в 16 день - шлюб буде триматися на гармонії, а в 12 - на вищій любові).
Люди, народжені в сімнадцятий місячний день, потребують своєї "половини". У них велика потреба в істинній дружині або коханці - джерелі енергії парної полярності, інакше буде людина мізерною і слабкою у житті.
Камені - прозорий аметист, вороняче та соколине око, цирконій.

Виберіть місячний день

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.