Місячний календар

Сьогодні 16-й місячний день

Символ - Психея, метелик, голуб, "сходи на небо", що позначає важкий шлях сходження, споглядання з величезною силою уяви.
Перший день третьої фази Місяця, у який іноді буває повний місяць. Один з чистих днів. Відзначен справедливістю, рівновагою, гармонією між астральним і фізичним тілами. В цей день рекомендуються будь-які фізичні вправи, сприяючі гармонії, яка веде до необоротних процесів - як фізичним, так і психічним. Вважається, що крик, безцеремонна поведінка повинні бути повністю виключені в цей день. Треба дотримуватися спокою, не порушувати ніякими сторонніми діями внутрішнього комфорту і миру в душі, бо символ цього дня - помірність.
Шістнадцятий місячний день - один з днів Посвяти проповідників. Злостивість і агрессія, заздрість, що проявляється в цей день, ведуть до падіння. Протипоказаний також секс.
Не рекомендується вживати тваринну їжу (крім риби) і грибів, не можна вбивати птахів.
День відновлення крові. Її захворювання - ознака духовної нечистоти. На це ж вказує бруд, прилипнувший до одягу. Люди, народжені в цей день, люблять білий колір і чистоту, схильні до блакитного і сріблястого. Вони не засуджують інших. На першій стадії свого духовного просування вони нічого не чують, на другій і третій приходить розуміння мови рослин і тварин. Таким людям властива робота з часом - корекція минулого. Людині цього дня нічого не варто побудувати фантом, він - незлобивий фантазер.
Камені: шпінель, турмалін, чароїт, смарагд, перли (крім чорного).

Виберіть місячний день

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.