Місячний календар

Сьогодні 3-й місячний день

Символ - барс або леопард, який готується до стрибка. З цього дня починається новомісяччя, на небі з'являється місячний серп (скінчилися дні Гекати).
Це період активної боротьби, напору й агресії, астрального воїна, закутого в броню. Всі пасивні люди в третій день Місяця уразливі, оскільки на них виробляються різні астральні напади. Людина, якщо вона не борець, просто "квасить" в собі енергію, стає недовірливою, підозрілою і підступною. Слід концентрувати й використовувати свою астральну енергію для самозахисту. Це найкращий день для занять військовими мистецтвами - тай-чи, карате та іншими.
В цей день працюють з металами, точать ножі, в давнину відливали срібні речі.
Погано в 3 день Місяця розлити масло (це означає, що ви посковзнулися, зійшли зі свого шляху).
Бажано сходити в сауну і попариться. Рекомендується робота з усіма енергіями біополя.
Якщо є хворобливість в області потилиці або вух - необхідна чистка кісток (1 пакет лаврового листа на 1 л окропу виварити до обсягу 0,5 склянки і приймати відвар як внутрішній засіб). Зазначеним частинам тіла в третій день слід приділяти підвищену увагу.
Камені - джеспіліт, рубін, пірит, авантюрин.

Виберіть місячний день

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.