Нумерологія

Нумерологія - древня езотерична наука про числа. Вона дозволяє витягнути детальну і важливу інформацію, яка міститься в нашій даті народження або імені, наприклад, приховані і нереалізовані таланти, істинні спрямування або долю. Нумерологічний аналіз підкаже як бути, що робити і чого треба уникати.

 • Numerology luckЧисло УдачіУ кожної людини є своє магічне число, яке допомагає йому в справах і приносить удачу. Імена, прізвища і місце проживання впродовж життя можуть мінятися, міняючи ваш характер і долю, але ваше число - залишається з вами назавжди. Вичисливши своє число удачі, ви зрозумієте, чому вам не таланить в одному і таланить в іншому.
 • Numerology homeЧисло БудинкуЧи було вам незатишно в одному будинку з незрозумілих причин і не хотілося йти з іншого? Уся справа в числі будинку і номері квартири, де ви живете або знаходитеся. Нумерологія вашого місця проживання допоможе вам дізнатися який ваш будинок і, можливо, щось змінити у своєму житті.
 • Numerology friendshipЧисло ДружбиПравильний підхід до дружби робить її приємною і тривалою, позбавляє від проблем і дозволяє краще розуміти людину, якої ви припустимо у своє життя і душу. Як краще спілкуватися з вашим другом або подругою, на які їх якості варто звертати увагу, а на які - краще закрити очі? Магія чисел дружби допоможе вам упізнати це.
 • Numerology nameЧисло ІменіЧисло імені проявляє себе кожного разу, коли вас окликають по імені. Кожне ім'я містить в собі конкретне число вібрацій, які впливають на людину, яка носить його. Упізнавши своє число імені, ви зможете скористатися своїми сильними сторонами і приглушити вплив слабких сторін.
 • Numerology compatibilityЧисло СумісностіКожен з нас прагнути знайти свою половинку або більше дізнатися про вже наявну, яка складатиме з вами гармонійне ціле. Обчислення числа сумісності дозволить вам дізнатися наскільки ви сумісні з іншою людиною, як в астрологічному, так і нумерологічному планах.
 • Numerology heartЧисло СерцяВаші таємні думки, бажання, які впливають на взаємовідносини з людьми і інші аспекти життя, - усе це приховано в числі серця. Знаючи його, ви осягнете свою суть, яка прихована від чужих очей і часто навіть від вас самих.
 • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
 • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
 • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
 • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
 • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.