Вплив планети Юпітер

Юпітер - планета вдачі, оптимізму, успіху і щедрості. Юпітер привносить в життя радість. Щедрі ви? Домагаєтеся ви успіху завдяки вашим зв'язкам? Чи здатні ви перетворювати ваші ідеї в прибуток? Чи допомагає вам удача, коли ви особливо сильно в її потребуєте? Якщо ви відповіли позитивно на ці питання, ймовірно, Юпітер займає вдале положення у вашому гороскопі. Воно може вказувати на те, де вам слід шукати сприятливі шанси. Ця доброзичлива планета каже, в якій області ви можете розширювати вашу діяльність і досягти максимального успіху. Юпітер завжди пов'язували з розвитком і достатком. У міфології Юпітер вважався правителем небес, верховним богом богів, всемогутнім і добрим покровителем, що символізували гідність, честь і мудрість. Астрологи називають Юпітер Великим щастям (Венера - Мале щастя). Сфери його впливу - удача, здоров'я і щастя, влада і суспільне становище. Він керує пізнанням, вищою мудрістю, кругозором і чесністю. Його вплив позначається на готовності брати активну участь в житті, набувати нового досвіду. Юпітер наділяє нас філософським підходом - на відміну від Марса, відповідального за практичний розум. Положення Юпітера у вашій карті народження вказує, наскільки ви товариські і відкриті, здатні притягувати до себе гроші і власність, в якій діяльності вас чекає найбільша удача. Юпітер говорить вам про ті цінності, які ви знайдете без великих зусиль. Кажуть, що коли Юпітер сприяє вам, ви застраховані від невдачі. Ви будете часто помічати, що Юпітер приходить вам на допомогу в останню хвилину. При сильному положенні Юпітера в гороскопі ви популярні, доброзичливі, життєрадісні, володієте широтою поглядів, успішні в кар'єрі та бізнесі. (Цікава деталь: ймовірно, ви виявите, що у багатьох людей, з якими ви легко знаходите спільну мову, Юпітер знаходиться в тому ж знаку, що і ваше Сонце.) Негативний вплив Юпітера може зробити вас схильним до екстравагантності, ледачим, люблячим розкіш, небережливим, зайво оптимістичним. Якщо все падає вам в руки з неба, ви ніколи не знайдете силу характеру і мудрість. Юпітер - це планета благословення, яке ми повинні навчитися мудро використовувати.

Астрономічні відомості

Юпітер - п'ята планета нашої сонячної системи, віддалена від світила приблизно на 483,5 мільйона миль. Це найбільша планета, вона перевершує Землю за розмірами в 120 разів, її діаметр становить 89 000 миль. Приблизно раз на тринадцять місяців Юпітер стає найяскравішим небесним тілом, затьмарюючи своїм білим сяйвом всі зірки. Юпітер обходить Сонце по своїй орбіті приблизно за 12 років. Як і Земля, він обертається навколо своєї осі, причому з дуже великою швидкістю для такої великої планети. Доба на Юпітері триває всього 9 годин і 50,5 хвилини. Через високу частоту обертання Юпітер помітно розширюється в області екватора.

Астрономи давно помітили, що відстані між планетами нашої сонячної системи підпорядковуються певній формулі (закону Боде). Меркурій, Венера, Земля і Марс задовольняють цю закономірність. Однак між Марсом і Юпітером існує величезний проміжок. Протягом багатьох років астрономи шукали невідому планету в цьому порожньому просторі. 1 січня 1801 вони виявили маленьке небесне тіло, астероїд з діаметром у 485 миль, що рухався по орбіті, яка повинна була належати планеті. З тих пір тисячі інших астероїдів були знайдені в цій галузі, названої поясом астероїдів. Згідно однієї теорії ці небесні тіла виникли в результаті вибуху древньої планети нашої сонячної системи. За іншою теорії астероїди - це частинки ще не народженої планети.

У 1973 році «Піонер-10» виявив, що Юпітер випромінює вдвічі більше тепла, ніж отримує від Сонця. Отже, Юпітер має внутрішнє джерело тепла і фактично є мініатюрним сонцем. З теорії Юпітер міг колись бути центром окремої системи планет і, можливо, батьком Марса, Венери, Землі і розпавшоїся планети, представленої зараз у вигляді пояса астероїдів.

У 1979 році було зроблено нове пов'язане з Юпітером відкриття: «Вояджер-1» і «Вояджер-2» надіслали на Землю фотографії оточуючих планету кілець з космічного пилу. (В наступне десятиліття «Вояджер-2» виявив подібні кільця Урана і Нептуна.)

Де знаходиться ваш Юпітер

Чтобы установить, в каком знаке находился Юпитер в день вашего рождения, загляните в таблицы Юпитера.

Юпітер у рибах

Юпітер у Рибах наділяє вас даром пробуджувати почуття. Вам супроводжує успіх у колективній роботі, пов'язаній з сильними емоціями. Особливо це справедливо для тих з вас, хто присвятив себе цілительському мистецтву. Юпітер також акцентує уяву, мудрість, високі ідеали. Як правило, ви реалізуєте себе найкращим чином, допомагаючи людству. Люди з Юпітером в Рибах відрізняються в громадській роботі, церковноій, політичній та філантропічній діяльності. Робота, пов'язана з морськими подорожами, приносить вам нові можливості. Ви майстерні з тваринами, з вас вийшов би чудовий ветеринар. Багато хто з вас успішно роблять гроші, розводячи коней, худобу, кішок і собак. Юпітер у Рибах зазвичай наділяє вас таємним честолюбством. Ви притягуєте удачу завдяки вашій чарівності і популярності. Найсприятливіші для вас пори року - коли Сонце знаходиться в Раку, Скорпіоні і Рибах.

Юпітер у водолії

Юпітер у Водолії наділяє вас умінням заводити друзів. Ви зазвичай домагаєтеся успіху завдяки їм і несподіваним можливостям. Водолій - знак майбутнього, і тому при такому положенні Юпітера ви можете досягти успіху в сучасних професіях, пов'язаних з телебаченням, комп'ютерами, авіацією і космосом. Вам стає нудно, якщо єдиною метою вашої роботи виявляється заробляння грошей. Вам щастить у роботі, що вимагає широкого кругозору. Ви наділені музичними здібностями; багато людей з Юпітером у Водолії знаходять популярність в цій області. Однією з кращих особливостей Юпітера в цьому знаку є те, що ви приносите удачу оточуючим. Ваше тонке інтуїтивне розуміння людської натури поєднується з ідеалізмом. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться в Близнюках, Терезах і Водолії.

Юпітер у козерозі

У сильному, матеріалістичному Козерозі енергія Юпітера проявляється через честолюбство. Ви домагаєтеся високого становища завдяки наполегливій праці і величезній силі волі. Козеріг - знак землі, і вплив Юпітера сприяє починанням, якимось чином пов'язаних із землею: видобутку копалин, будівництва, освоєння цілини, операціям з нерухомістю. Успіх не звалюється на вас з неба. Він досягається поступово, але за тривалий час ви можете піднятися на саму вершину, бо володієте самодисципліною. Юпітер в Козерозі наділяє вас діловим чуттям; ви - ощадливий і обережний комерсант. Навколишні, можливо, зауважують в вас цікаве поєднання економності та екстравагантності. Ви можете вести рахунок грошам і смітити великими сумами. Це може приносити користь у бізнесі: ви здатні не виходити за рамки бюджету і не боїтеся витрачати кошти при необхідності. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться у Тельці, Діві і Козерозі.

Юпітер у стрільці

Стрілець - це знак, яким керує Юпітер. Тут підкреслюються експансивність і щедрість, пов'язані з цією планетою. При такому положенні Юпітера ви - людина, яка любить красиве життя. Ви витрачаєте гроші, не економлячи. На щастя, вас зазвичай супроводжує удача в фінансах. Ніяке інше положення Юпітера не сприяє так сильно успіху в цій галузі. Ви наділені природним талантом перетворювати ідеї на гроші, і ви мислите масштабно і отримуєте відповідні доходи. Ви, як правило, вдало вступаєте в шлюб і часом успадковуєте гроші. Однак Юпітер у Стрільці не робить людину вульгарною або матеріалістичною. Ви - благородний ідеаліст. Ви відмовляєтеся від високооплачуваної роботи, якщо вона далека від вашого справжнього покликання. Володіючи великими інтелектуальними здібностями, ви схильні до юриспруденції, політики, дипломатичної і літературній праці, філософії. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться в Овні, Леві і Стрільці.

Юпітер у скорпіоні

Перебуваючи в Скорпіоні, Юпітер акцентує силу волі і чарівність. При такому положенні цієї планети вас супроводжує успіх в мистецькій сфері. Багато людей з Юпітером у Скорпіоні чудово видобувають приховану інформацію. Ця властивість допоможе вам стати чудовим лікарем, дослідником, політиком чи агентом спецслужби. Удача приходить до вас завдяки вашому успіху у протилежної статі. Часто сексуальні зв'язки відкривають вам дорогу до кар'єри і збагачення. Скорпіон - символ смерті і відродження; Юпітер в цьому знаку допоможе вам стати блискучим терапевтом або хірургом. Ви майстерно звертаєтеся з грошима, багато хто з вас володіє даром вкладати свої кошти в найбільш прибуткові проекти. Ви можете збагатитися за допомогою отриманої спадщини. Найсприятливіші для вас пори року - коли Сонце знаходиться в Раку, Скорпіоні і Рибах.

Юпітер у терезах

Юпітер в цьому знаку дарує вам магнетизм і чарівність. Удача приходить до вас завдяки вашим художнім талантам і естетичному смаку. Серед вас багато обдарованих музикантів, художників, фахівців з інтер'єру, дизайнерів моди і колекціонерів. Ви вмієте демонструвати ваші таланти і заводити впливових друзів. Вам подобається приймати гостей, ви знаходите багато союзників в невимушеній і дружній атмосфері, яку здатні створювати. Ви виграєте від шлюбу більшою мірою, ніж люди з Юпітером в інших знаках. Подружжя часто приносить вам суспільне становище і багатство, а іноді - пропуск в діловий світ. Люди з Юпітером в Терезах знаходять успіх у партнерстві; вам не слід починати бізнес поодинці. Ваш незворушний розум і неупередженість допоможуть вам стати чудовим суддею, юристом чи дипломатом. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться в Близнюках, Терезах і Водолії.

Юпітер у діві

Юпітер в практичному знаку Діви наділяє вас здатністю перетворити ваше хобі в успішний бізнес. Багато відомих людей з Юпітером в Діві починали з нуля і створювали імперії. Якщо у вас Юпітер в цьому знаку, ви розумні, аналітичні і наполегливі. Ви прораховуєте найвірніший шлях до максимальних дивідендів. Юпітер протегує вам в інтелектуальних починаннях, але різниця між Юпітером в Діві і інших ментальних знаках полягає в тому, що Діва володіє величезним запасом розсудливості. Ви чудово справляєтеся з дрібницями і найкраще виконуєте роботу крок за кроком. З вас може вийти прекрасний педагог, бухгалтер, літературний критик, журналіст або телекоментатор. Ваше вміння схоплювати факти і потім методично використовувати їх допомагає зробити кар'єру в галузі космічної техніки, науці й медицині. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться у Тельці, Діві і Козерозі.

Юпітер у леві

Юпітер у Леві наділяє вас винятковою чарівністю. При такому положенні цієї планети вам підійде робота в театрі, кіно і на телебаченні. Ви реалізуєте свій потенціал в ролі керівника і страждаєте, залишаючись на низькому ступені. Ви честолюбні, масштабно уявляєте, із задоволенням влаштовуєте ефектні шоу. Вас чекає успіх в областях, де ці якості корисні - індустрії розваг, світі моди і торгівлі. Проблема в тому, що він може прийти до вас занадто легко. У такому випадку людина з Юпітером у Леві стає хвалькуватою і владолюбною. На щастя, це трапляється рідко, оскільки Юпітер наділяє вас чарівністю і сердечністю. Навколишні готові допомагати вам, ви часто виграєте завдяки впливовим друзям. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце у Леві, Стрільці і Овні.

Юпітер у раці

Це - одне з найбільш вдалих положень Юпітера. Воно наділяє вас життєлюбством, добродушністю, почуттям гумору і оптимізмом. Ви користуєтеся популярністю, і це відкриває перед вами багато дверей. Ощадливий Рак тримається за свої гроші, а людині з Юпітером в цьому знаку щастить в інвестуванні, операціях з нерухомістю та цінними паперами, спадкуванні. Ви наділені уявою і даром співпереживання, а також творчими здібностями. Вас приваблюють старовинні речі. Ви досягнете успіху в антикварному бізнесі та музейній роботі. Все пов'язане з їжею і напоями також приносить вам удачу; багато хто з вас стають процвітаючими кухарями, рестораторами, авторами книг з кулінарії. До середини життя ви, ймовірно, накопичите достатньо коштів для того, щоб забезпечити собі спокійну і захищену старість. Люди з таким станом Юпітера - прекрасні батьки, зазвичай отримують допомогу від своїх дітей. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце в Раку, Скорпіоні і Рибах.

Юпітер у близнюках

Якщо Юпітер знаходиться у вас в Близнюках, ви наділені авантюрним підходом до життя і умінням опинятися в сприятливих ситуаціях. Хоча ви, можливо, не шукаєте можливостей зробити гроші, вони зазвичай приходять до вас завдяки друзям і зв'язкам. Ви досягаєте найбільшого успіху в інтелектуальних областях - педагогіці, читанні лекціях, дипломатичній і юридичній кар'єрах. Вам пощастить і в сфері повітряного транспорту. Близнюки - знак спілкування, і якщо Юпітер розташований у вас в цьому знаку, вам принесе прибуток діяльність, пов'язана зі спілкуванням - видання книг, журналістика, робота телекоментатора і акторська гра. Ви розумні і багатогранні, часто знаходите популярність в різних областях. На якомусь етапі вашого життя ви майже напевно зміните професію. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце в Близнюках, Терезах і Водолії.

Юпітер у тільці

Юпітер і Телець - гармонійна пара; Телець - знак грошей, а Юпітер приносить достаток. Ви успішні в області фінансів: в банківській справі та операціях з цінними паперами. Ваші інвестиції, ймовірно, принесуть прибуток. Ви обережні і консервативні у поводженні з грошима; захищеність для вас виключно важлива. (Проте якщо Юпітер в падінні, ви будете витрачати надто багато грошей, оточуючи себе розкішшю; те ж саме справедливо при сильному положенні Венери у вашому гороскопі.) Юпітер у Тельці наділяє вас сприйнятливістю до краси й мистецтва. Ви любите колекціонувати картини і скульптури, коштовності й антикваріат, ціна яких нерідко зростає. Перебуваючи в цьому знаку, Юпітер дарує вам гарний голос і художні здібності. Ви також можете добитися успіху в роботі, якою займаються вдома - літературній, дизайнерській, колекціонуванні творів мистецтва. Людина з Юпітером у Тельці, як правило, вдало одружується. Кар'єрні шанси часто приходять до вас через представників протилежної статі. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце у Тельці, Діві і Козерозі.

Юпітер у овні

Удача супроводжує вас у вільних професіях, де ви - сам собі господар. Вас дратує необхідність виконувати чужі розпорядження. Будучи незалежним і сміливим, ви негайно постараєтеся змінити цю ситуацію. Впевнений у собі і повний ентузіазму, ви - природжений лідер, здатний керувати організаціями, колективами, громадськими клубами та бізнесом. Ви генеруєте оригінальні ідеї і домагаєтеся швидкого успіху, покладаючись на власні судження і здібності. Ви можете бути грубим і марнотратним. Це положення Юпітера акцентує вміння завойовувати впливових людей і добиватися від них допомоги у кар'єрі. Люди з Юпітером в Овні часто займають високе положення в політиці, літературі, науці й армії. Найсприятливіші для вас періоди року - коли Сонце знаходиться в Овні, Леві і Стрільці. Народжені під цими знаками можуть принести вам фінансову удачу.

  • MercuryМеркурійІноді кажуть, що Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту.
  • VenusВенераВенера - планета любові і задоволень. Вона керує вашою здатністю виражати почуття любові і насолоджуватися красою.
  • MarsМарсМарс - це планета фізичної енергії. Вона управляє вашою сексуальністю, наполегливістю і агресивністю, підштовхує вас до дій.
  • JupiterЮпітерЮпітер - планета вдачі, оптимізму, успіху і щедрості. Юпітер привносить в життя радість.
  • SaturnСатурнСатурн - планета відповідальності, що символізує цінність наполегливої праці. Під впливом Сатурна характер людини загартовується завдяки випробуванням і труднощам.
  • UranusУранУран - планета змін і оригінальності, що символізує несподіванки у вашому житті. Уран породжує раптові події та можливості.
  • NeptuneНептунНептун - планета таємниць та ілюзій. Її сила проявляється в уяві. Нептун відображає ваші фантазії і схильність до містики.
  • PlutoПлутонПлутон - планета жаху, його влада до цих пір залишається майже незрозумілою, важкою для розуміння.