Вплив планети Меркурій

Іноді кажуть, що Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту. Як вплив Меркурія проявляється у вашій особистості? Чи легко вам вступити в бесіду з незнайомцем або ви розкриваєтесь тільки в товаристві друзів? Ви здатні миттєво зібрати речі і відправитися в подорож - або віддаєте перевагу проводити вечори вдома, слухаючи музику або копаючись в улюблених книгах? Вам подобається виступати перед великою аудиторією, або ви віддаєте перевагу розповідати історії у вашій власній вітальні? Ви реалізуєте одну ідею, яка вас захопила або готові займатися одночасно кількома проектами? Ви можете відповісти на ці питання, заглянувши в свій гороскоп і знайшовши положення Меркурія, планети розуму. З початку спостереження людини за цією загадковою планетою, Меркурій пов'язували з швидкістю і спритністю. У стародавній міфології Меркурій вважався посланцем богів. Він був молодий, красивий і швидкий, як вітер, бо мав крила на ногах. Його сфера діяльності включала в себе спілкування, торгівлю і все, що вимагає майстерності і здібностей. Він не тільки був красномовним, а й винайшов музику, математику й астрономію. У стародавньому Римі Меркурій також став покровителем злодіїв через свом хитрощі і любові до витівок. В астрології Меркурій вважається планетою розумової діяльності, спілкування, інтелектуальної енергії. Він керує вашою свідомістю, сприйняттям і розумом, пам'яттю, красномовством і літературним стилем. Він впливає на ваш зір, слух, сприйняття і засвоєння інформації. Щоденні поїздки, короткі подорожі, засоби транспорту - все це знаходиться під його заступництвом. Він також контролює функціонування нервової системи, рук, ніг і пальців. Якщо Меркурій займає сильне положення в гороскопі, людина швидше за все буде красномовною, виявиться забавним оповідачем і розумним, хитрим торговцем. Він, ймовірно, відрізняється хорошою пам'яттю, вмінням дискутувати і швидкими, нервовими рухами. Меркурій також протегує голосу, люди з вираженим впливом Меркурія прекрасно виступають перед публікою, співають і танцюють. Меркурій захищає мандрівників, сприяє навчанню та дослідницькій роботі. Його заступництво охоплює такі великі сфери, як нервова система і здатність до спілкування, і дрібні речі - ручки, олівці і посилки. Негативний вплив Меркурія проявляється в критичному настрої, сарказм, хитрості і конфліктності. Брехня, обман, такі злочини, як шахрайство, ошуканство, підробка документів - це приклади негативної влади Меркурія. Оскільки Меркурій рухається поблизу Сонця, він завжди перебуває у вашій карті народження біля нього: або в тому ж знаку, що і світило, або в сусідньому.

Астрономічні відомості

Меркурій - найменша планета нашої сонячної системи і найближча до Сонця (їх розділяють приблизно 36 мільйонів миль). Діаметр Меркурія - 3 тисячі миль (для Землі ця цифра дорівнює майже 8 тисячам миль). Меркурій рухається дуже швидко, період його обертання навколо Сонця становить 88 днів (Землі - 365,25 діб).

Оскільки Меркурій знаходиться близько до Сонця, її важко побачити в телескоп; максимально наблизившись до Землі, він опиняється між нею і Сонцем, і тому стає невидимим. Ця планета не спостерігається протягом тривалого часу після заходу Сонця та перед його сходом, тому наші спостереження завжди проводилися в денний час при поганій видимості. Орбіта Меркурія проходить поблизу нашого горизонту, і планету застилає пелена земної атмосфери.

Однак сучасні космічні зонди дозволили отримати більш чітке зображення Меркурія. До недавнього часу астрономи вважали, що Меркурій на відміну від Землі не обертається навколо власної осі. Останні дослідження показали, що Меркурій обертається з періодом в 59 днів. Таким чином планета здійснює три обороти навколо своєї осі за той час, протягом якого вона двічі обходить Сонце. Цим пояснюється незвичайне явище - два «року» Меркурія відповідають трьом «дням»! Згідно з даними фотозйомки, зробленої зондом «Марінер-10», поверхня Меркурія нагадує місячну - вона «роз'їдена» кратерами.

Меркурій з'являється у вечірньому небі в березні та квітні, а в ранковому - у вересні та жовтні. Стародавні греки вважали, що це дві різні зірки. Ранкову називали Аполлоном, а вечірню - Меркурієм. У Єгипті Меркурій також вважали двома небесними тілами - Сетом і Хором, зірками мислення.

Де знаходиться ваш Меркурій

Чтобы установить, в каком знаке находился Меркурий в день вашего рождения, загляните в таблицы Меркурия.

Меркурій у рибах

Риби - знак інтуїції і прозрінь. Меркурій у Рибах наділяє вас тонким інтуїтивним розумом. Ваш образ мислення відрізняється інтригуючою загадковістю. Ви приходите до висновків аж ніяк не логічним шляхом; вам знайомі відкриття або раптові осяяння, не засновані на відомих фактах або обставинах. Іноді ви робите передбачення, яке пізніше збуваються. Інтуїція не підводить вас. Ви наділені уявою і творчими здібностями, але вам не вистачає впевненості в собі. Часом ви здаєтеся боязким або збентеженим. Ви добре розумієте людські примхи, слабкості і божевілля, сприймаєте їх зі співчуттям. Ви вважаєте, що кожна людина, навіть брехун, по-своєму права. Ви так чутливі до оточення, що не можете зосереджено працювати, коли вас щось відволікає або турбує. Типова людина з Меркурієм в Рибах - це розсіяний професор.

Меркурій у водолії

Меркурій у Водолії вказує на тонкий, допитливий, ясний і винахідливий розум. Ви проявляєте живий інтерес до людей і чудово розбираєтеся в них. Ви любите аналізувати характери і мотивацію, гостра спостережливість дозволяє вам передбачати, як поведуть себе ваші знайомі в тій чи іншій ситуації. Ви обожнюєте спостерігати за людьми - в поїздах, автобусах, аеропортах і ресторанах. Ваш підхід до життя відрізняється терпимістю і безпристрасністю. Водолій - знак правдошукачів, що характеризує ваш образ мислення. Ви любите брати участь в інтелектуальних дискусіях на філософські, метафізичні і футурологічні теми. Ймовірно, ви читаєте твори великих мислителів. Вам особливо підходять сучасні професії, пов'язані з наукою, винахідництвом, світом телебачення та електроніки. Іноді ви можете здаватися ексцентричним, тому що ваші ідеї випереджають час і вам подобається шокувати оточуючих словами.

Меркурій у козерозі

Якщо у вас Меркурій у Козерозі, ви, ймовірно, честолюбні і методичні, обережні, обачливі і терплячі. Ви не тільки уважні до дрібниць, але й ніколи не втрачаєте з уваги цілісної картини. Приймаючи рішення, ви проявляєте виняткову раціональність. Ви вірите в логіку й уперте просування вперед крок за кроком. Ви знаєте, до чого прагнете, завжди переслідуєте таємну мету. Люди з Меркурієм у Козерозі часто займають керівні пости завдяки своїй надійності і владному виду (помітного навіть у ранньому віці). У відносинах з людьми ви проявляєте диктаторські замашки. Ви схильні висловлювати невдоволення примхами і легковажністю оточуючих. Ви серйозно ставитеся до життя і бачите його темну сторону, проте це відшкодовується вашим сухуватим почуттям гумору.

Меркурій у стрільці

Таке положення Меркурія наділяє вас швидкістю, жвавістю і конкретністю розуму. Ви цінуєте свободу самовираження і не терпите ніякої цензури над вашими словами. Ваш мозок допитливий, неспокійний, вічно шукає нові стимули. Ви схильні перескакувати від одного проекту до іншого, часто міняти роботу. Ваша професія може бути пов'язана з подорожами. Людина з Меркурієм у Стрільці ніколи не перестає вчитися; ваша освіта триває все життя. Ви любите читати, вивчати нові ідеї, дізнаватися щось про людей. Ви легкі на підйом і швидко схоплюєте ідеї, але вам часто не вистачає концентрації. Дехто знаходить вас надто прямолінійним і відвертим, але це пов'язано з вродженою чесністю Стрільця. Ви ніколи не йдете на свідомий обман або замовчування правди. Якщо ви проявляєте нетактовність, то лише тому що не обмірковуєте заздалегідь свої слова. Іноді вам буває важко завершити справу, що вимагає тривалої праці.

Меркурій у скорпіоні

Народжений з Меркурієм в Скорпіоні, ви цікаві й допитливо. Ви відчуваєте потребу копнути глибше, щоб дістатися до справжніх фактів. Особливо вас вабить приховане від очей. Багато хто з вас присвячують себе медицині, науці, релігії та окультизму. Ви створені для проведення розслідувань, бо вперто рухається до мети, нічого не випускаючи з уваги в дорозі завдяки своїй гострій спостережливості. Ви пишаєтеся тим, що вас не можна провести. Ви володієте наполегливим, впертим розумом і закохані в свої ідеї. Вас не можна переконати в чомусь, якщо ви самі не готові змінити точку зору. Ви сприймаєте «докази» інших людей як нові варіанти їх думок і не прислухаєтеся до них. Самостійна робота підходить вам більше, ніж спільні проекти. Ймовірно, ви володієте нестриманим характером; люди з Меркурієм в Скорпіоні відомі своїм отруйним сарказмом, що виявляється в конфліктах або при хвилюванні. Вашим розумом керують емоції. Ви здатні відстоювати навіть безнадійну справу, жертвувати свій час і сили заради коханої людини.

Меркурій у терезах

Меркурій - планета розуму, а Терези - знак рівноваги. Якщо у вас Меркурій в цьому знаку, ви любите подумки зважувати всі «за» і «проти», розглядати будь-яке питання з обох сторін, оцінювати всі фактори. Ви прагнете зробити оптимальний вибір. Навіть прийнявши рішення, ви вагаєтесь. Ваша улюблена позиція - вичікувальна. Насправді у вас тонка інтуїція, ви миттєво розбираєтеся в ситуації. Але потім ви схильні поміркувати, віддаляючись від суті. У відносинах з людьми ви добрі, доброзичливі, здатні співчувати. Ви любите бувати в суспільстві. Не бажаючи породжувати суперечки, ви погодитеся з чужою думкою, насправді залишившись при своєму. Людина з Меркурієм у Терезах найкраще виконує творчу та розумову роботу в партнерстві з кимось. Найбільшого успіху ви домагаєтеся, об'єднавшись з сильною людиною, здатною спрямовувати вас. Залишившись на самоті, ви лінуєтеся і не віддаєтеся справі до кінця.

Меркурій у діві

Це положення Меркурія наділяє вас тонким аналітичним розумом. Ви любите оперувати фактами, прагнете до прийняття рішення вивчити всі сторони питання і отримати всю необхідну інформацію, щоб проаналізувати її. Побудувавши теорію, ви впевнені в її непохитності. З цього моменту ви чекаєте, що реальність буде підлаштовуватися під ваші уявлення, а не навпаки. Ви інтелектуально нетерпимі до людей з нечітким мисленням, не розумієте людських слабкостей. Емоційна неупередженість робить вас чудовим ученим, дослідником, вчителем або репортером. Ви схоплюєте усе на льоту і легко запам'ятовуєте великий обсяг відомостей. Вашим недоліком є готовність взятися за дуже велику роботу або безліч проектів. Ви виснажуєте свої сили і часом стаєте нервовим і прискіпливим. Ви наділені творчими здібностями в області рукоділля.

Меркурій у леві

Меркурій у Леві наділяє вас красномовством і задатками лідера. Взаємодіючи з людьми, ви проявляєте гіпнотичні якості. Ви - чудовий організатор, вмієте керувати, управляти і контролювати. Ви можете бути хвалькуватим, зарозумілим і запальним, якщо справи не ладяться, ви здатні вибухнути. Але оскільки зазвичай ви виявляєте доброту і життєлюбність, люди прощають вас. Ви любите привертати до себе увагу, схильні до експансивності. Хоча ви віддаєте перевагу грати, а не працювати, ви орієнтовані на успіх. Ви відрізняєтеся ентузіазмом і іноді так захоплюєтеся якимось проектом, що нічого більше не помічаєте. Люди з Меркурієм у Леві закохані в театр. Вони обожнюють грати і щасливі, коли їм вдається демонструвати себе. Вас приваблює творча діяльність, ви не виносите нудну роботу.

Меркурій у раці

Меркурій у Раку робить людину чутливою до думки оточуючих про неї. Ви володієте майже надприродною інтуїцією і сприймаєте сигнали оточуючих. Ви вважаєте, що якщо ми будемо покладатися тільки на зір, то побачимо дуже мало. Ви майстерно пристосовуєтеся до різних людей. Це не означає, що ви легко розлучаєтеся зі своїми поглядами. Насправді вони бувають навіть занадто вузькими, але помітити це здатна тільки людина з вашої проникливістю. На поверхню ця риса не проступає, ви володієте чарівним світським іміджем. Ваше сприйняття завжди буває виключно особистісним - ви схильні пропускати масштабні події крізь призму власних почуттів. Наділені потужним уявою, поетичним сприйняттям і хорошою пам'яттю, люди з Меркурієм у Раку стають відомими вченими, істориками, педагогами і письменниками. Ви можете зробити гроші в ріелтерському бізнесі або успадкувати їх від родичів по материнській лінії. Іноді вас переслідують ірраціональні страхи, наприклад, боязнь польотів.

Меркурій у близнюках

Якщо у вас Меркурій у Близнюках, дати вам однозначну характеристику нелегко. Ваш миттєво реагуючий на все розум має подвійність. Ви поспішно міняєте свої погляди на підставі нової інформації. Ви часто працюєте одночасно в декількох місцях або над низкою проектів. Реактивний, багатогранний, цікавий, ви живете головним чином у ментальній площині. Вам необхідні факти та відомості, і ви хочете знати. Ви володієте здібностями до мов, математики, любите читати, вивчати щось, подорожувати і обговорювати з новими людьми свої думки. Проте різноманіття ваших інтересів призводить до поверховості знань. Ви знаєте трохи про все, але грунтовно - ніщо. Ви досить розумні, щоб приховувати це і справляти враження людини освіченої. Інша ваша проблема - невміння зосередитися на чомусь одному. Іноді у вашому житті не вистачає порядку. З вас вийшов би чудовий учасник дебатів, оратор або актор. У вас багато друзів, тому що ви володієте заразливим почуттям гумору. У багатьох популярних тележурналістів та ведучих ток-шоу Меркурій перебуває в Близнюках.

Меркурій у овні

Це сильне положення Меркурія: Овен надає інтелекту блиск і напористість. Якщо у вас Меркурій в Овні, ви, ймовірно, дотепні, прямолінійні і оригінальні. Ваша мова може бути різкою, іронічною або саркастичною. Ваш тон часом ображає або забавляє. Ви використовуєте дуже виразну мову, щедро присмачену сленгом. Ви схильні до перебільшень. Меркурій в Овні робить вас нетерплячим, поспішаючим завершити розпочату справу і прагнучи наполягти на своєму. Ви буваєте впертим і нетактовним. Ви любите говорити і писати, можете проявити себе на літературному терені. Навіть якщо ви не стали професійним письменником, ви любите розмовляти з авторами і відвідувати літературні прийоми. Ваша проблема в тому, що ви занадто імпульсивні, недостатньо ретельно плануєте свої дії. Однак вам пощастило в одному відношенні: ваше перше рішення зазвичай буває правильним. Люди з Меркурієм в Овні страждають головними болями, особливо в шумному середовищі.

Меркурій у тільці

Якщо у вас Меркурій у Тельці, ви ніколи не занурюєтеся в проект без ретельної підготовки. Ви володієте практичним, непохитним і конструктивним розумом. Ваш інтелект не занадто гнучкий: ви впевнені, що ваша думка є найправильнішою, а від чужих думок пуття мало. Ви наділені чудовою пам'яттю і спостережливістю, але не вмієте уважно слухати, якщо ви все одно не маєте наміру міняти свої погляди, навіщо прислухатися до когось? Ви схильні повторюватися, багато разів висловлювати іншими словами вже сказане - зазвичай для того, щоб переконати в чомусь оточуючих. Ви товариські і привабливі, володієте витонченими манерами, проте злегка соромливі з незнайомими людьми. Ви краще відчуваєте себе, читаючи книгу в зручному кріслі, ніж опинившись в центрі багатолюдного суспільства. Ви багато читаєте, але найцінніші уроки вам підносить саме життя. Меркурій у Тельці наділяє умінням поводитися з грошима. Ви завжди помічаєте все гарне і дороге. Люди з Меркурієм у Тельці часто домагаються успіху в торгівлі творами мистецтва і антикваріатом.

  • MercuryМеркурійІноді кажуть, що Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту.
  • VenusВенераВенера - планета любові і задоволень. Вона керує вашою здатністю виражати почуття любові і насолоджуватися красою.
  • MarsМарсМарс - це планета фізичної енергії. Вона управляє вашою сексуальністю, наполегливістю і агресивністю, підштовхує вас до дій.
  • JupiterЮпітерЮпітер - планета вдачі, оптимізму, успіху і щедрості. Юпітер привносить в життя радість.
  • SaturnСатурнСатурн - планета відповідальності, що символізує цінність наполегливої праці. Під впливом Сатурна характер людини загартовується завдяки випробуванням і труднощам.
  • UranusУранУран - планета змін і оригінальності, що символізує несподіванки у вашому житті. Уран породжує раптові події та можливості.
  • NeptuneНептунНептун - планета таємниць та ілюзій. Її сила проявляється в уяві. Нептун відображає ваші фантазії і схильність до містики.
  • PlutoПлутонПлутон - планета жаху, його влада до цих пір залишається майже незрозумілою, важкою для розуміння.