Вплив планети Венера

Венера - планета любові і задоволень. Вона керує вашою здатністю виражати почуття любові і насолоджуватися красою. До того ж Венера наділяє вас чарівністю та привабливістю, підказує характер вашої сексапільності. Визначивши положення Венери у вашій карті народження, ви можете відповісти на наступні питання: яких потенційних коханців ви притягуєте? Чи схильні ви до флірту? Знаходите ви щастя в романах, чи вони часто приносять вам розчарування? У чому полягають ваші творчі таланти? З давніх часів Венера вважалася богинею, чиєю сферою впливу є любов і емоції. Саме Венера вчила смертних чоловіків і жінок мистецтву спокушання. Її влада над серцями увійшла в легенди, вона «забирає розум навіть у мудреця». Ця богиня славилася своєю красою, там, де вона проходила, виростали квіти. Вона також відома спалахами гніву і потуранням власним слабкостям, іноді Венера може бути підступною і злісною. В астрології Венера протегує любові, мистецтву і красі, прикрасам, світським талантам, сердечності, гармонії і дружбі. Ця планета управляє піднесеними емоціями; найдорожчий її дар - щастя. Можна сказати, що Венера робить життя прекрасним. Положення Венери у вашій карті народження визначає, як ви ставитеся до протилежної статі, наскільки ви популярні, чи легко заводите друзів, які ваші художні нахили. Вона керує вашою здатністю любити і ділитися з іншою людиною, а також вашими уподобаннями при виборі подарунків, косметики, квітів та творів мистецтва. Будучи планетою задоволень, вона вказує на ваші улюблені розваги і те, як ви витрачаєте гроші. Якщо Венера займає сильне положення у вашому гороскопі, ви, як правило, - чудовий приятель, з яким легко ладити. Венера також наділяє своїх підданих умінням сприймати красу, елегантно одягатися і виставляти себе в кращому вигляді. Інша сторона впливу Венери змушує людину надавати більшого значення задоволеням, млості і розкоші, ніж самодисципліні. Виражений нарцисизм і слабовілля вказують на те, що Венера перебуває в падінні. Венера ніколи не віддаляється від Сонця. У вашій карті народження вона знаходиться або в тому ж знаку, що й Сонце, або на відстані одного-двох сузір'їв від нього.

Астрономічні відомості

Венеру, другу від Сонця планету (відстань до світила більше 67 мільйонів миль), іноді називають «сестрою» Землі. Вона дуже схожа на Землю за розміром, масою та щільності, її орбіта, що представляє із себе майже ідеальну окружність, лежить ближче до нас, ніж орбіти інших планет, і знаходиться між нами і Сонцем.

Венера здійснює свою подорож навколо Сонця за 225 днів. Подібно Меркурію, вона з'являється як ранкова і вечірня зірка. Астрономи давнину вважали, що це дві різні зірки - одна возвіщувала про настання ранку, а друга - про закінчення сутінок.

Хоча Венера розташована близько від нас, її поверхня довгий час залишалася невивченою через щільну пелену хмар. Недавні дослідження, проведені за допомогою зондів, показали, що Венера, як і Земля, володіє твердою корою з рівною і посипаною камінням поверхнею. Густі хмари містять двоокис вуглецю і сірчану кислоту. Сонячне світло відбивається від цієї оболонки, що змушує Венеру яскраво сяяти на небосхилі. Її ніжне і гарне світіння завжди заворожувало землян.

Де знаходиться ваша Венера

Чтобы установить, в каком знаке находилась Венера в день вашего рождения, загляните в таблицы Венеры.

Венера у рибах

Венера в Рибах наділяє вас тонкістю почуттів і здатністю бути відданим. У любові ви добрі, ніжні, вкрай чутливі і мінливі. Справа не в тому, що ви свідомо прагнете до непостійності. Просто закоханість для вас - недовгий чудовий стан. Ви знаходите спокій, коли вас люблять. Ви маєте прикру схильність вибирати коханих з числа невідповідних людей, які користуються вашими відчуттями, не даючи нічого взамін. Люди з Венерою у Водолії часто заводять таємні романи, які заподіюють їм страждання. У любові ви керуєтеся інтуїцією, а не розумом. Ніяке інше положення Венери не має таку самопожертву і не змушує надавати настільки велике значення щастю коханих. Ви здатні сприймати чужі проблеми як свої власні. Венера також вказує на розвинену уяву та творчі здібності, що дозволяють вам висловлювати свої почуття за допомогою літературної праці, акторської гри або музикування. Ви так щедрі, що гроші течуть між пальців, як пісок.

Венера у водолії

Венера у Водолії наділяє вас добротою і щирістю. Ви готові допомагати, займатися благодійністю, віддавати свої сили, але при цьому вас не назвеш емоційною людиною. Ваше ставлення до кохання відрізняється інтелектуальною відчуженістю. Для вас важливіше всього особиста свобода, ви завжди хочете залишити за собою право на власні інтереси та хобі, нові знайомства, дружбу з різними людьми. Ви не терпите ревнощів і уникаєте бурхливих сцен. Ви цінуєте чесність і щирість. Ви віддаєте перевагу платонічним відносинам, оскільки сексуальні породжують надмірну емоційну прихильність. Ви користуєтеся великою популярністю і можете мати масу прихильників, однак часто використовуєте свій шарм для досягнення більш масштабних і довгострокових цілей, ніж звичайний роман. Водолій - знак надій і бажань, і перебуваюча в ньому Венера зазвичай приносить вам те, про що ви мрієте (хоча лише в середині життя або пізніше).

Венера у стрільці

Ви вступаєте в любовний роман з авантюрним настроєм. Вам подобається переживати радісне хвилювання - ви сприймаєте його як різноманітність, до якого прагнете в інших сферах життя. Первісний потяг завжди представляється вам жахливо романтичним; схоже, у вас ніколи не буває рутинних або банальних романів. Проте ваші почуття тривають недовго, і тому ви не жертвуєте всієї своєю свободою заради іншої людини. Ви прагнете до недосяжного - ідеальної любові, - а якби ви віднайшли її, то втекли б від її влади. При такому суперечливому відношенні не дивно, що врешті-решт ваші улюблені відчувають подив. Як правило, люди з Венерою в Стрільці володіють сміливістю, товариськістю і уявою. Ви притягує до себе сильних і впливових друзів, вам легше ладити з приятелями, ніж з коханцями. Причина в тому, що друзі менш вимогливі до вас. Вам щастить у творчих проектах, що здійснюються за кордоном або далеко від дому.

Венера у козерозі

Людина з Венерою в Козерозі обережна в любові, як і в усьому іншому. Вас можуть іноді вважати холодним і обачливим, тому що ви вірите в принцип «Легше закохатися в багатого, ніж в бідного». Ймовірно, вперше ці слова промовив хтось з Венерою в Козерозі. Однак це ще не вся правда про вас. Закохавшись, ви стаєте вірним, відданим і надійним. Якщо ваш чоловік не багатий, ви працюєте, щоб дати йому захищеність і матеріальний комфорт. Ви не схильні демонструвати свої почуття, але те, що ви вимовляєте, відповідає істині. Ваше емоційне життя і сексуальність не злиті воєдино: вам доступна плотська пристрасть, але ви відокремлюєте її від розумових відносин. Ви можете бути захоплені сексуально і при цьому холодні душевно. Венера в цьому положенні породжує особистість ревниву, з розвиненим почуттям власності, яка боїться опинитися знедоленою. Якщо вас одного разу принизять, ви перетворитеся на шматок льоду.

Венера у скорпіоні

Закоханість захоплює вас цілком. Ваші емоції глибокі. Ваше сексуальна життя повне пристрасті, яку ви не приховуєте. У романі для вас особливо важлива сексуальна сторона відносин. Однак ви сприймаєте любов також в духовному плані. Ви відчуваєте гостру потребу володіти коханим, його душею і тілом. Це, звичайно, веде до бурхливих сцен; не кожному до вподоби таке відношення власника. Ви дуже образливі і можете виставити свої шипи, як дикобраз. Якщо хтось не відповідає на вашу любов, ви здатні помститися. (Якщо Сонце перебуває у вас у Терезах або Стрільці, ревнощі слабшають) Люди з Венерою в Скорпіоні схильні вступати у вигідні шлюби або ділові союзи. У вас буйна уява, багато хто з вас створює оригінальні художні твори.

Венера у терезах

Ви закохані в любов. Однак ви не стільки чуттєві, скільки романтичні. Ви майстерно парите над безоднями любові. Вас відштовхує все грубе, вульгарне і приземлене. Для вас справжня любов - духовна. Однак це не означає, що ви цнотливі. Насправді ви легко закохуєтеся і часто опиняєтеся залученим в більш ніж один роман. Людина з Венерою в Діві вважає, що любовний зв'язок неодмінно повинен включати в себе всі обов'язкові формальності і ритуали. Атмосфера, створювана шампанським, інтимним вечерею при свічках, читанням присвячених вам віршів і чудовими подарунками здатна зламати ваш опір. Ви надаєте велике значення чарівним світським манерам. Ви відкидаєте не володіючими ними людей, якими б душевними якостями вони не володіли. Людина з Венерою в Терезах може бути холодною і гордовитою, якщо претендент проявить зайву самовпевненість. Це положення Венери посилює художній талант і схильність до дизайнерської роботи. Ви успішно працюєте над творчими проектами з партнерами або в шлюбі (іноді це збігається). Ви обожнюєте комфорт і розкіш, любите смітити грішми.

Венера у діві

Якщо Венера перебуває у вас у Діві, ви обережні в любові. Іноді ви уникаєте прихильності, знаходячи в людині дрібні недоліки і роздуваючи їх до розміру серйозних вад. Ви тримаєте себе в узді, боячись, що ваші почуття будуть використані негідною вас людиною. Ви шукаєте любовного партнера, який розгледить вашу винятковість. Однак цікаво, що ви часто віддаєте своє серце коханому, який не цінує ваших достоїнств. Чомусь це положення Венери акцентує схильність до скандалів. Люди з Венерою в Діві наділені багатьма достоїнствами. Ви тонкі й інтелігенти, вірні і здатні співчувати. Ви можете стати письменником з багатою уявою або педагогом; у вас чудове ділове чуття і стримана дотепність. Багато наших блискучих політичних лідерів і громадських діячів з Венерою в Діві віддавали свою душу швидше світу в цілому, ніж одній людині.

Венера у леві

Народжені з Венерою у Леві здатні без зусиль пробуджувати в оточуючих ніжні почуття. У вас є щось привабливе, чарівно симпатичне, що робить вас дуже популярним. Ви щедрі і екстравагантні у проявах любові; ви купуєте дорогі подарунки вашим улюбленим, прославляйте їх до небес у присутності інших людей. Звичайно, натомість ви повинні отримувати відданість, вірність і масу уваги. У романі ви повинні панувати. «Весь світ - театральні підмостки» - це сказано про вас. Нікому не вдасться влаштувати таку ефектну сцену або конфлікт, як людині з Венерою у Леві. Зрозуміло, вас вабить світ театру, багато з вас наділені творчими здібностями. Ви любите гарні речі - одяг, коштовності, хутра, а також гроші. Ви прагнете до задоволень і потураєте своїм слабкостям, однак здатні на самопожертву заради щастя близької вам людини.

Венера у раці

Якщо Венера перебуває у вас у Раку, ви романтичні і чутливі. Бути коханим для вас важливіше всього, хоча ви часто приховуєте цю потребу під маскою стриманості. Проте любов не засліплює вас настільки, щоб ви перестали думати про захищеність в майбутньому. Наприклад, якщо ви - чоловік, то не зробите пропозиції, не маючи засобів для утримання сім'ї. Якщо ви - жінка, то переконаєтеся в тому, що вам не належить розділити бідність вашого обранця або утримувати його. У любові ви віддаєте перевагу, щоб претендент домагався вас, а не навпаки. Вам потрібна впевненість у тому, що вас хочуть настільки сильно, що готові йти за вами. Здобувши захищеність, ви стаєте відкритим і чуттєвим. Ви наділені даром красномовства і вкрай сентиментальні. Ви з помпою відзначите день народження вашого коханого і згадайте про річницю вашого знайомства. Це положення Венери вказує на відданість родині. Людина з Венерою в Раку щаслива у домашнього вогнища і часто любить готувати.

Венера у близнюках

Якщо Венера перебуває у вас у Близнюках, то для того, щоб ваші почуття почали розквітати, вам потрібно інтелектуальна гармонія. Як правило, ви ставитеся до любові легковажно. Глибока емоційна залученість для вас - все одно що прив'язаний до шиї камінь. У вас таке широке коло інтересів - в нього входять подорожі, література, музика, знайомство з новими місцями і людьми, - що ваші почуття не можуть фокусуватися лише на коханому. Це повідомляє вам деяку емоційну холодність. Ваша мінливість іноді породжує проблеми в романі чи шлюбі, але ви швидко їх залагоджуєте. Навіть обурений коханець не може сердитися на вас дуже довго - ви занадто чарівні, дотепні і забавні. Вам подобається бувати в суспільстві, мати багато друзів і часто більше одного любовного партнера. (У Близнюках Венера схиляє людину до флірту найсильніше.) Це положення планети також привертає до легковажних витрат.

Венера у овні

Це положення Венери наділяє вас чутливістю і імпульсивністю в любові. Ви - людина, закохоючаяся з першого погляду і без роздумів підкоряючаяся диктату серця. Ви наділені чуттєвістю, ваше життя здається вам найбільш заповненим, коли ви захоплені кимось. В першу чергу ви реагуєте на привабливу зовнішність, але для продовження роману вам потрібна інтелектуальна спорідненість. Вас відштовхує від людини неохайний вигляд або вульгарне поведінка. З Венерою в Овні ви притягуєте до себе друзів завдяки вашій відкритості та ентузіазму. Вам подобається підносити вашим улюбленим несподівані подарунки. Люди з Венерою в Овні - це забавний сплав сентиментальності з агресивністю. Ваших почуттів легко торкнутися, але ви вимогливі і егоїстичні. Вашим близьким не слід розраховувати, що ви розсудливі, задовольнившись спокоєм домашнього вогнища. Ви занадто непосидючі й схильні до флірту, занадто закохані в саму любов.

Венера у тільці

Людина з Венерою у Тельці ніжна і романтична, але вона не поспішає віддати своє серце. Невдалий роман завдає вам важку травму, тому ви неквапливо обираєте підходящий об'єкт. У цьому процесі, звичайно, емоціям відведена більш важлива роль, ніж логиці. У любові ви проявляєте свою фізичну і дуже земну натуру. Для вас любов невіддільна від сексу. З коханою людиною ви відкриті і щедрі, іноді навіть занадто. Ваша пристрасть може спалювати; ви відчуваєте всепоглинаючу потреба перетворити коханого в вашу власність. З друзями ви доброзичливі, завжди готові допомогти їм, але вступаєте в дружні відносини так само обережно, як і в любовні. Це положення Венери приносить удачу в грошах, іноді через спадщину або шлюб. Люди з Венерою у Тельці мають художній смак і цікавляться музикою. Ви любите їсти, вам доводиться боротися з повнотою.

  • MercuryМеркурійІноді кажуть, що Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту.
  • VenusВенераВенера - планета любові і задоволень. Вона керує вашою здатністю виражати почуття любові і насолоджуватися красою.
  • MarsМарсМарс - це планета фізичної енергії. Вона управляє вашою сексуальністю, наполегливістю і агресивністю, підштовхує вас до дій.
  • JupiterЮпітерЮпітер - планета вдачі, оптимізму, успіху і щедрості. Юпітер привносить в життя радість.
  • SaturnСатурнСатурн - планета відповідальності, що символізує цінність наполегливої праці. Під впливом Сатурна характер людини загартовується завдяки випробуванням і труднощам.
  • UranusУранУран - планета змін і оригінальності, що символізує несподіванки у вашому житті. Уран породжує раптові події та можливості.
  • NeptuneНептунНептун - планета таємниць та ілюзій. Її сила проявляється в уяві. Нептун відображає ваші фантазії і схильність до містики.
  • PlutoПлутонПлутон - планета жаху, його влада до цих пір залишається майже незрозумілою, важкою для розуміння.