Вплив планети Марс

Марс - це планета фізичної енергії. Вона управляє вашою сексуальністю, наполегливістю і агресивністю, підштовхує вас до дій. Ваші сексуальні відносини, як правило, бувають бурхливими, шаленими і конфліктними? Ви швидко виходите з себе або деякий час злитеся мовчки, а потім вибухаєте? Демонструєте ви в сварці холодне презирство чи лють? Чи сильна у вас воля? Чи пробуджує в вас конкуренція бійцівський дух? Щоб дізнатися більше про вашу силу самоствердження, ви повинні вивчити положення Марса у вашій карті народження. З давніх часів Марс розбурхував уяву людей. Через його червоний відтінок Марс вважали «шаленою» планетою. Марс назвали так на честь давньоримського бога війни, чиє ім'я означає «яскравий, палаючий». Бог Марс обожнював битви. Агресивний і задерикуватий, він без роздумів кидався в сутичку. В астрології Марс управляє енергією, сміливістю, волею до перемоги, здатністю перетворювати ідеї в вчинки. Це планета пристрасті, сексуальності і сили. Вона символізує честолюбство і бажання, мужність і силу. Значну частину сфери її впливу становить секс, оскільки Марс управляє статевими органами. Положення Марса в карті народження вказує, що саме пробуджує ваші пристрасті і чи здатні ви настояти на своєму. Також воно говорить про вашу фізичну витривалість і ступінь схильності до нещасних випадків. Марс породжує конфлікти, напруженість і злість, нещасні випадки і руйнування. Негативний вплив Марса може призводити до раптових травм або хвороб. Якщо Марс займає сильне положення у вашій карті, ви наполегливі, заповзятливі, діяльні, не любите виконувати чужі накази, володієте величезною енергією і міцним здоров'ям. Енергія Марса може зробити вас людиною конфліктною, задиристою, безрозсудною, породити дисгармонію в сексуальних відносинах. Ви можете бути сильним лідером і першопрохідцем з авантюрною жилкою, але при цьому відрізнятися запальністю, зухвалістю, імпульсивністю та нетерплячістю. Марс символізує вашу звільнену енергію і волю. У вашій владі використати цю силу конструктивно.

Астрономічні відомості

Марс - найближча до Сонця планета з числа тих, орбіти яких перебувають зовні від земної. За своєю віддаленості від світила вона займає четверте місце (приблизно 141 мільйон миль). Марс удвічі менший від Землі, його діаметр дорівнює 4 200 миль. Як і Земля, він обертається навколо своєї осі. День на Марсі приблизно дорівнює денному (24 години і 37,5 хвилин). Проте рік на Марсі (тобто період обертання навколо Сонця) складає 687 днів, майже вдвічі перевищуючи земний.

Марсіанські кратери і гори ясно видно через телескоп; опустившийся на Марс космічний корабель «Вікінг-1» підтвердив, що планета має пустельний ландшафт, усіяний камінням. Ми також виявили гігантські вулкани, один з яких має висоту понад 33 000 футів (10 км) і діаметр близько 350 миль. На полюсах Марса є білі шапки (як і на Землі), що складаються, схоже, з води і замерзлої вугільної кислоти.

Земному спостерігачеві найвизначнішою і красивою особливістю Марса здасться його колір. Планета випромінює яскраве жовтувато-червоне свічення. Космічні зонди вказали на те, що Марс покритий оксидом заліза, що пояснює червонуватий відтінок. Небо навколо планети також червонувато-рожеве - швидше за все, через дрібні частки, піднятих вітром. Один раз в п'ятнадцять років Марс підлітає до Землі ближче, ніж будь-яка інша планета, крім Венери. В цей час його червоне сяйво затьмарює своєю пишністю все, що видно на небі.

Де знаходиться ваш Марс

Чтобы установить, в каком знаке находился Марс в день вашего рождения, загляните в таблицы Марса.

Марс у рибах

Риби - знак емоцій, ваша сила полягає в здатності пробуджувати почуття, заволодівати ними. При такому положенні Марса ви, ймовірно, наділені потужним уявою. У багатьох художників, письменників і акторів Марс знаходиться в цьому знаку. Виключно сприйнятливий до оточення, ви зберігаєте ваші враження в підсвідомості і витягаєте їх звідти у відповідний момент. Ви покірливо звалюєте на себе тягар чужих обов'язків. Сила ваших почуттів проявляється в сексуальності. Ви чутливі, схильні потужним пристрастям і проявляєте палкість. Ви прагнете повністю зануритися в сексуальні відносини, тому що таким чином сильніше зближаєтеся з іншою людиною. У любові вас може спіткати розчарування. Ви притягує до себе впливових людей і збагачується завдяки цим зв'язкам.

Марс у водолії

У Водолії енергія Марса проявляється у розумовій площині. Ви дієте швидко, але перед вчиненням вчинку вам необхідно знайти інтелектуальну переконаність в його правильності. Ви повернені обличчям до людей і берете участь у безлічі проектів. Ви в деякому сенсі реформатор чи борець за свободу. Нервовий і непередбачуваний, ви розривається між прагненням все робити самостійно і бажанням брати участь у колективній діяльності. Вашій сексуальній природі також властива подвійність. Ваші бажання не завжди здійсненні. Ви намагаєтеся підходити до сексуальних відносин раціонально, однак вагаєтесь між емоційною залученістю і безпристрасністю. Ви визнаєте сексуальне бажання, але не хочете ставати його рабом. Це часом призводить до виникнення кількох одночасних зв'язків. При цьому жоден роман не породжує серйозних зобов'язань. Марс у Водолії наділяє вас даром глибоко проникати в людську душу.

Марс у козерозі

Марс у Козерозі символізує приборкану енергію, яка використовується, коли це необхідно. Таке положення Марса робить вас шаленою, чарівною і владною особистістю. Ваші козирі - завзятість і витривалість. Коли перешкоди перегороджують вам шлях, ви долаєте їх на шипованих підковах. Ви сильні і впевнені в собі. У сексі ви відчуваєте земні пристрасті, але у ваших відносинах з партнером не втрачаєте повністю контролю над собою. Часом ви буваєте гарячим, сексуальним, навіть романтичним, а іноді - холодним і байдужим. Зазвичай ви направляєте свою величезну енергію туди, де вона послужить вам найкращим чином. У молодості люди з Марсом в Козерозі часто вступають в таємний зв'язок з людиною, яка їх значно старше. Сильне честолюбство в якийсь момент життя штовхає вас у фокус суспільної уваги.

Марс у стрільці

У Стрільці енергія Марса проявляється яскравими спалахами. Вона акцентує сміливість, незалежність і відвагу. Ваші вчинки можуть бути зухвалими і хвилюючими, але ви легко відволікаєтеся. Ваша увага переключається на новий задум, і шалений ентузіазм змінює напрямок. Це не означає, що ви нічого не завершуєте - ви здатні добиватися дивовижних результатів у короткі терміни. Пристрасний і чуттєвий, ви, ймовірно, маєте безліч романів внаслідок вашої відкритої натури дослідника. Ви бачите в емоційних зобов'язаннях форму обмеження особистої свободи. Сексуальні стосунки швидко починаються і так само швидко закінчуються. Ви схильні до імпульсивності і поспішних дій. Ви дотепні, вмієте забавляти і радувати, робите прекрасне перше враження.

Марс у скорпіоні

Марс у Скорпіоні підкреслює завзятість і шаленство вашої натури. Ви - енергійна і спритна людина, чия сила проявляється не в трудовому запалі, а в рішучості та непохитності. Ваші зусилля завжди ретельно контролюються і направлені на досягнення мети. Ви не робите зайвих рухів і не витрачаєте енергію даремно. Ваша сексуальність сильна і глибока. Однак вона іноді буває емоційною і проявляється в ревності, гніві, образах і обуренні. Хоча ви можете бути безжальним, частіше ви демонструєте уразливість і вразливість. Ви завжди здатні зачепити аудиторію. Вас приваблюють професії і ситуації, почасти пов'язані з небезпекою для життя.

Марс у терезах

Коли Марс знаходиться у Терезах, його енергія коливається. Ви імпульсивні і чуттєві в своїх сексуальних бажаннях. Значна частина ваших сил витрачається на створення емоційних відносин. Однак до сексу ви ставитеся з прохолодою і часто віддаєте перевагу, щоб домагалися вас, а не навпаки. Ви - ідеаліст і естет, будь-яка грубість діє на вас, як відро холодної води. Ви віддаєте перевагу вступати в любовний зв'язок з культурними, освіченими партнерами, але часто ваше сексуальна життя виявляється невдалим. Це положення Марса наділяє вас художнім або літературним талантом. У ваших творах присутні краса і гармонія. Ви володієте завидним даром робити приємне враження на людей. Людина з Марсом у Терезах - прихильник чесної гри. Вашим діям завжди передує ретельне зважування всіх «за» і «проти».

Марс у діві

Марс у Діві наділяє вас колосальною працездатністю, ви знаходите успіх завдяки методичному підходу. Ви честолюбні і горді, хоча це не завжди кидається в очі. Володіючи винятково сильною волею, ви можете забути про емоції, коли справа доходить до прийняття рішення. У роботі ви далекоглядні, розважливі і наполегливі. Ви насторожено ставитеся до людей, готові займатися тільки масштабними завданнями, тому що вони часто не домагаються практичного результату. Ви можете здаватися холодним в сексі, але насправді ви романтизуєте його. Ви хочете бути чудовим як у фізичному, так і в інтелектуальному відношенні. Ваші пристрасті великі, але ви тримаєте їх у вузді. Люди з Марсом в Діві зазвичай домагаються успіху в професіях, де володіння своїми емоціями дає серйозну перевагу (політика, психологія, проведення розслідувань). Реалізуючи план, стежте за тим, щоб не загрузнути в дрібницях.

Марс у леві

Лев роздмухує вогонь Марса. При такому положенні цієї планети в карті народження ви - непересічна особистість. Ви будуєте масштабні плани і володієте необхідною для їх здійснення енергією. Ніхто не вміє краще за вас привернути до себе увагу оточуючих і завоювати їхню симпатію. Ви наділені неймовірною сексуальною енергією. Гарячий і імпульсивний, ви домагаєтеся успіху в сексуальних відносинах завдяки вашій енергії. Ви повинні панувати і вимагаєте великої уваги до себе, але при цьому ви сердечні, експансивні, палкі і ніжні. Ви вважаєте за краще займатися любов'ю в шикарній обстановці. Ви підходите до роботи творчо, але іноді можете бути надмірно владним, авторитарним і зарозумілим. Люди з Марсом у Леві сприймають події суб'єктивно, вони ніколи не бувають байдужими спостерігачами. Вам щастить у біржових угодах і азартних іграх, ви часто заводите могутніх друзів.

Марс у раці

Енергійний Марс знаходить в Раку вкрадливість і хитрість. Ви володієте великою силою волі, але вона ніколи не проявляється прямолінійно. Як морська вода, ви долаєте опір тривалим впливом. Окрема хвиля не приносить помітного результату, але їх сумарний ефект виявляється значним. У сексі вам властивий емоційний підхід. Ваша чуттєвість витончена, секс для вас - інтуїтивне мистецтво. Ваша пристрасть, однак, залежить від реакції партнера. Якщо він пасивний і байдужий, ви можете встати і піти. Проте при такому положенні Марса ви будете зберігати стосунки, які не приносять вам щастя. Ви реагуєте на цю ситуацію лише дратівливістю і спалахами люті. Вашій стримуваній енергії часто потрібен вихід. Ви відрізняєтеся широтою кругозору та емоційні в роботі.

Марс у близнюках

Марс у Близнюках підвищує активність мозку. Ви - блискучий інтелектуал із чіпким розумом, швидко схоплюєте нові теорії та генеруєте ідеї. Ви проникливі, практичні, миттєво робите висновки. Однак вам не вистачає сили волі. Ви вагаєтеся, сумніваєтеся, придумуєте приводи для відстрочки. Що стосується сексу, то ваше бажання зароджується в голові і лише потім охоплює вас. Ви любите пригоди, що ведуть до сексу, вашу пристрасть легко розбудити. Однак як тільки роман втрачає яскравість фарб і стає буденним, ви шукаєте задні двері. Як правило, ви переживаєте кілька романів і шлюбів. Людина з Марсом у Близнюках здатна надихати і вести за собою інших людей силою вимовлених або написаних слів. Ви часто маєте зачаровуючий голос і потужний дар переконання.

Марс у тільці

Якщо у вас Марс у Тельці, ви перемагаєте завдяки своїй рішучості та наполегливості. Ваша життєва енергія повільно і впевнено штовхає вас до успіху. У вашому розумінні успіх - це гроші, власність і справжня любов. Величезна частина ваших сил витрачається на досягнення сексуальних цілей. Ваші пристрасті, як правило, бувають земними і чуттєвими. У любовних стосунках ви намагаєтеся панувати і володіти. Твердість вашого характеру межує з упертістю. Ви стикаєтеся з проблемами, бо не зважаєте на думку навколишніх. Завдяки вашій завзятості ви в силах втілити майже будь-який ваш задум. Іноді ваш радісний настрій затьмарюється через схильність до депресії і спалахів гніву. Протягом життя ви накопичуєте гроші, але також славиться своїми великими витратами.

Марс у овні

Овен - це будинок Марса (знак, яким він управляє). У Овні ця планета підкреслює ваш блиск, силу й енергію. Ви володієте упевненістю в собі і сильним характером. Оточуючі завжди знають вашу думку з того чи іншого питання, тому що ви висловлюєте її вельми недвозначно. Ви сміливі і чесні, але зворотним боком монети є ваша нетактовність, прямолінійність і конфліктність. Ваші пристрасті сильні, вони легко спалахують. Активний і напористий в сексуальному житті, ви наполегливо домагаєтеся своєї мети (чи йдеться про тривалий романі або одну ніч). Світ великого бізнесу і політики заповнений людьми з Марсом в Овні, оскільки вони відрізняються величезною волею до перемоги. Ви здатні захопити оточуючих вашими ідеями. Ви до старості зберігаєте молодий, бадьорий вигляд.

  • MercuryМеркурійІноді кажуть, що Меркурій допомагає осмислити життя, тому що це планета інтелекту.
  • VenusВенераВенера - планета любові і задоволень. Вона керує вашою здатністю виражати почуття любові і насолоджуватися красою.
  • MarsМарсМарс - це планета фізичної енергії. Вона управляє вашою сексуальністю, наполегливістю і агресивністю, підштовхує вас до дій.
  • JupiterЮпітерЮпітер - планета вдачі, оптимізму, успіху і щедрості. Юпітер привносить в життя радість.
  • SaturnСатурнСатурн - планета відповідальності, що символізує цінність наполегливої праці. Під впливом Сатурна характер людини загартовується завдяки випробуванням і труднощам.
  • UranusУранУран - планета змін і оригінальності, що символізує несподіванки у вашому житті. Уран породжує раптові події та можливості.
  • NeptuneНептунНептун - планета таємниць та ілюзій. Її сила проявляється в уяві. Нептун відображає ваші фантазії і схильність до містики.
  • PlutoПлутонПлутон - планета жаху, його влада до цих пір залишається майже незрозумілою, важкою для розуміння.