Георгін

21 квітня — 30 квітня

Деякі вважають його занудою, але вже такий він, і до нього треба звикнути, зрозуміти. Фортуна до Жоржини частіше прихильна, тому він виграє в лотереях. Якщо Жоржин потрапляє в смугу невдач, він здатний стати циніком, чим і відштовхує згодом від себе оточуючих. Жоржин занадто покладається на випадок, не здатний контролювати ситуацію.

У критичних хвилинах життя вибухонебезпечний, в гніві може забути про самоконтроль.

Слід берегти нервову систему і опорно-руховий апарат. Розкішний Жоржин повинен завжди триматися золотої середини. Максималізм часто заважає досягти бажаного. Жоржину слід більше, ніж іншим, розраховувати на свої сили. Не варто цілком покладатися на удачу. Це стосується і особистого життя, де йому часто не щастить. Жоржин може зв'язувати себе шлюбними узами кілька разів.

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.