Магнолія

1 квітня — 10 квітня

Честолюбство, бажання завжди бути першою, - ось відмінні риси Магнолії. Однак положення її в суспільстві вельми неміцне через небажання прислухатися до порад інших.

Знає собі ціну, любить дорогі речі, тому з оточуючими спілкується вибірково, на жаль, тільки з потрібними людьми. Але вона, як друг, не замінима. Розіб'ється, але доб'ється свого.

У сім'ї любить комфорт, для підтримки якого не зупиниться ні перед чим. Як правило, робить хорошу кар'єру, тому що не розмінюється на дрібниці і точно знає, що їй потрібно.

Любить працювати і від оточуючих чекає того ж. Гарний керівник, але іноді може покричати на співробітників, "поставити їх на місце".

І чоловіки і жінки обожнюють солодке, коли у них не ладяться справи, заїдають горі і невдачі тортиками і шоколадом. Магнолія-жінка любить готувати, схиблена на кулінарії, тому їй не заважає постежити за своєю фігурою, вагою.

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.