Кувшинка

2 липня — 12 липня

І вода, і земля, і повітря. Латаття - вельми різноманітна натура, яка, як і Лотос, почуває себе своєю в декількох ситуаціях.

Легко пристосовується до будь-якої ситуації. Має різнобічні інтереси і безліч різних за характером друзів. Така різноманітність, швидше за все, обумовлена доброзичливістю і толерантністю до людей, повагою і розумінням.

На роботі у неї мало проблем, але вона рідко стає лідером, начальником, їй це не потрібно, а командувати людьми вона не любить.

У житті їй не все дається легко, але, завдяки своєму всепрощаючому характеру, Латаття здатна, як птах Фенікс, вставати з попелу.

Сім'я - це мета її життя. Дітей має бути багато. З ними Латаття готова возитися годинами, її терпіння вистачить на всіх. Чоловіка любить, пестить, плекає. І якщо він відповідає їй взаємністю, такий шлюб довговічний.

Латаття страждає захворюваннями опорно-рухового апарату, у неї часто болить спина.

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.