Дзвіночок

1 червня — 11 червня

Основне для Дзвіночка - сім'я. Тут він, як і скрізь, консервативний. Будь-яка зміна страхає, кидає у відчай. Порятунок Дзвіночка - хороша сім'я, добротний і міцний будинок.

Може стати рідкісною занудою, чіплятися до близьких, якщо вони не захочуть жити за його правилами. Якщо дочка, наприклад, підстрижеться всупереч його волі або купить плаття, яке не відповідає його смакам, Дзвоник може тижнями не розмовляти з нею, дутися і бурчати.

Не поспішає викидати старі речі, вони ще можуть стати в нагоді. У будинку підтримує ідеальний порядок, більше довіряє своїм рукам, ніж техніці. Віртуоз на кухні, його голова - склад корисних порад.

Однолюб. Якщо сімейний човен розіб'ється об рифи повсякденності, одноманітності, Дзвоник залишиться один, не буде ризикувати вдруге.

Дзвіночок часто застуджується, його ангіни та бронхіти можуть стати хронічними, тому за своїм здоров'ям він повинен стежити дуже ретельно, не нехтуючи порадами лікарів.

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.