Красавка

11 лютого — 19 лютого

Їх тонкий розум здатний з першої зустрічі зрозуміти людину, а почуття власної гідності не дозволить їм піти в розріз з власною совістю. Вони нелегко сходяться з іншими людьми, важко звикають.

Але друзів своїх не кинуть ніколи. Дуже працездатні, швидко роблять кар'єру, досягають багато чого в житті. Удачливі. Жінка - скромна красуня.

Не намагайтеся "розколоти" її з першого разу. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Чоловік, хоч і не красень, але працює, як звір, без втоми. Отже, і отримує відповідно.

Люди цього знаку створюють міцні сім'ї, але іноді в гонитві за кар'єрою можуть знищити сімейні узи, забувши про близьких.

Страждають захворюваннями кишкового тракту.

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.