Бик

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1973, 1985, 1997, 2009

Терплячий і мовчазний, стриманий і повільний, непомітний та врівноважений, точний і методичний, Бик приховує оригінальний розум під трохи сільською зовнішністю. У нього дар викликати людей на відвертість, це один з основних козирів його успіху. Він споглядач. Може бути, саме тому він любить самотність. Бик може стати сектантом аж до фанатизму. Він часто буває шовіністом, іноді ханжею. Тому його часто критикують. Незважаючи на свою спокійну зовнішність, це холерик. Стриманий, і в той же час одержимий. Хоча гнів його проявляється рідко, але від цього він ще більш жахливий. Краще не давати йому опору, він може бути небезпечний. Незважаючи на незворушний вигляд, він упертий і не терпить провалу розпочатої справи. Нещастя тому, хто опиниться на його шляху. Це начальник, керівник. Зазвичай замкнутий, але йому трапляється бути і красномовним, коли це вкрай необхідно.

Бик ненавидить нововведення, які можуть похитнути його спокійний стан. Він з тих, хто висміював Пікассо, новий джаз, міні-спідниці і довге волосся, і не допустить, щоб це було прийнято ким-небудь з членів його сім'ї чи близьких. Він дуже владний. Це прихильник умовностей і традицій.

На жінку цього знака можна розраховувати в житті, якщо вона зможе спекти оладки і одягнутися відповідно до обставин. Але не слід чекати сміливості чи фантазії в її одязі і в житті.

Бик - дійсний роботяга, який принесе добробут своїй сім'ї. Його присутність в будинку це добре вже в силу того, що він, як правило, має власну справу або працює для неї. Йому підходить вільна професія. Він спритний і в фізичному і в інтелектуальному плані, може бути хорошим керівником. Особливо обдарований в області сільського господарства. По структурному зодіаку Г. Кваші у Бика:

Тип мислення: логічний

Соціальний тип: ортодоксальний

Психологічний тип: безжалісний

Темперамент: оптиміст (сангвінік)

Знак долі: везунчик

Адекватний вік: 13-17 (старшокласників)

Векторний господар: Собака

Векторний слуга: Тигр

Романтичний шлюб: Кіт, Коза, Свиня

Патріархальний шлюб: Бик, Змія, Півень

Рівний шлюб: Кінь

Духовний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

У комерції та суспільних відносинах орієнтується погано, вони важкі для нього. Переважно не вибирає професію, пов'язану з поїздками, подорожами. Він втрачає в них свою рівновагу і здоров'я.

Жінка-Бик - домувальниця, дуже піклується про дім. Чудова і уважна господиня, вона часто веде "сімейний корабель".

На жаль, Бик рідко буває зрозумілий оточуючими. Це впертий сектант. Однак він любить свою сім'ю і пишається своїми дітьми. Застосовує свою владу без усякого такту з тієї лише причини, що він голова родини, для якої здатний на будь-які жертви.

До нещастя, любов для нього лише люб'язний вільний жарт. Він може бути ніжним, відданим, чуттєвим, але ніколи не стане романтиком. Зневажає любовний флірт і проблеми пристрасті. Матеріалістичне ставлення до життя є для нього джерелом багатьох, в тому числі і подружніх, прикрощів.

Бик не буде ревнувати свого чоловіка або дружину, але подружня вірність для нього - найперша прерогатива і основна перевага. Сам він завжди не змінює почуттю, але недостатньо оцінений за це. У його дитинстві та юності нічого особливого не станеться. У другій частині свого життя він зустріне труднощі, пов'язані з чоловіком або дружиною. Його супутник ризикує засумувати від байдужості і почне шукати романтику, яку не може знайти вдома. У цьому випадку Бик, якщо, завдяки своєму розуму не переборе себе, визнає антипатію і налаштує навколишніх проти себе.

Насправді це трудівник, сім'янин і не може зрозуміти різницю в поглядах, яка існує між ним і оточуючими. В останній третині свого життя у нього виникнуть великі труднощі, але якщо йому вдасться їх усунути, його старість буде спокійною.

Для Бика ідеальний шлюб з півнем, якому він дозволить блищати. Згода двох консерваторів буде чудовою. Все піде добре з Пацюком. Закоханий в Бика, він буде йому вірний до самої смерті. Змія, хоча вона часто невірна, буде досить розумна і, у всякому разі, не покине його. Як і Пацюк, Бик буде зачарований Мавпою. Щоб мати у неї успіх, йому знадобиться вся фантазія і уява. Обережніше йому слід бути і з козою: примхлива й вітряна, вона може викликати драму своєю мінливістю.

Народна мудрість говорить, що Бик не може ні в якому разі жити разом з Тигром. Почнеться боротьба, яка скінчиться лише з відходом або зникненням Тигра. Бик, більш сильний, чинитиме тиск на нього, поки не знищить. Мати-Бик не зможе ніколи знайти взаєморозуміння з дитиною-Тигром. Останньому слід покинути будинок.

На закінчення відзначимо, що Бик, народжений взимку, більш щасливий: у нього буде менше роботи. Народжений влітку повинен буде старанно працювати весь рік.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.