Коза

1907, 1919, 1931, 1943, 1955, 1979, 1991, 2003

Елегантна, артистична, закохана в природу, Коза могла б стати найбільш чарівним із знаків, якби не була також песимісткою, неспокійною, докучливою. Коза ніколи не буває задоволена своєю долею. Вона вводить у відчай оточуючих своїми примхами. Загарбниця, хоча сама цього не визнає. Її недисциплінованість, систематичне запізнення - у неї немає ніякого почуття часу - робить її нестерпною і разом з тим вона вміє подобатися, коли це в її інтересах, використовувати інших і жити за рахунок інших. Незважаючи на це, у неї немає залежності, але вона легко пристосовується до будь-якого способу життя з того моменту, коли їй забезпечать мінимум безпеки. Боязка, жіночна, іноді розпещена, вона любить скаржитися. Їй подобається, коли про неї говорять, нею керують, їй радять, приймаючи її вічні коливання, хитрощі і скарги. Вона ніколи не знає, який напрямок обрати, і покладається завжди на інших. Говорячи про неї, можна сказати, що у неї безтурботний песимізм. Її манери мудрі і ніжні, але характер примхливий. Часто буває релігійною. Разом з тим вона буде захоплена всім фантастичним і надприродним, окультизмом, гороскопами. Коза здається доброю і славною. Насправді вона схильна до благодійності, охоче ділиться з іншими, більш нещасними, ніж вона. На нещастя, те, чим вона ділиться, не завжди їй належить. Слід сказати, що у Кози немає ніякого почуття власності. Народна мудрість говорить, що "Коза, що пасється на хорошому лузі, буде спокійною і слухняною порівняно з козами, які пасуться на лузі з поганою травою, які будуть безупинно скаржитися і бекати". Її життя залежить не від неї самої, а від інших, або, принаймні, від веління. Що б не сталося, це ніколи не буває з її вини.

Однак несумлінність Кози може привести в замішання. У неї немає ніякого почуття відповідальності, ніякої ініціативи, ніякої волі. Вона не здатна керувати, так як створена для послуху, і при хорошому впливі може досягти успіху, навіть блищати в будь-якому виді мистецтва. У неї є смак і талант. Вона може бути хорошим фахівцем, успішно виконувати роботу, яка одночасно поєднується з технічною і артистичною майстерністю. Коза розумна. Але вона ніколи не буде грати першу роль, і це для неї краще. Її істота, наповнена фантазіями, потребує твердої волі.

Це жіночий знак. Наше сприйняття і наші традиції привчили нас легше прощати жінці її незалежність. Коза хоче жити спокійно і мріє про шлюб, який принесе їй багатство, або про вигідного друга або мецената. Може також жити у багатих батьків. Вона з того матеріалу, з якого роблять куртизанок, сутенерів, а також великих артистів і письменників. Все залежить від удачі, від привнесених доходів, від якості трави на лузі... По структурному зодіаку Г. Кваші у Кози:

Тип мислення: реалістичний

Соціальний тип: ортодоксальний

Психологічний тип: жалісливий, чутливий

Темперамент: драматичний - холерик

Знак долі: первопрохідний

Адекватний вік: 2-5

Векторний господар: Тигр

Векторний слуга: Змія

Романтичний шлюб: Бик, Півень

Патріархальний шлюб: Кіт, Коза, Свиня

Рівний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

Духовний шлюб: Кінь, Собака

Але нехай вона уникає комерції. Це жалюгідний продавець. Її мова часто нескладна, вона висловлює свої думки важко, говорить занадто швидко, то занадто повільно.

Вона ніколи не буде в війні переможцем, командиром або навіть солдатом. При поганому повороті долі Коза може скінчити життя під мостом. Для неї не буде серйозних проблем там, де мова йде про одяг, столі, комфорті, так велика її здатність стукати в потрібні двері. Якщо у Вас є упорядкований заміський будинок, відвідуваний артистами, уникайте впускати туди Козу і дозволяти їй влаштуватися там. Ви можете від неї не звільнитися. Комфорт необхідний для її рівноваги, відвідування артистів - для її розквіту, село - "вона її обожнює". Коза часто стикатиметься з любовними проблемами, і її життя буде бурхливим. Якщо Коза пов'язує своє життя з Котом, свинею чи конем, то вони можуть забезпечити її затишок. Її примхи розважать Кота. Свиня також переносить їх (до певної межі), і вони не турбують егоїста Коня.

Жоден інший знак не зможе витримати Козу занадто довго, особливо Бик. Якщо останній і забезпечує спокій у своїй родині, він також багато вимагає від неї взамін, а Коза думає тільки про себе. Що стосується пари Коза-Собака, то в любові і в роботі їхній зв'язок приречений на провал. Ці два песиміста все життя були б як у залізному нашийнику, незадоволені один одним. У всякому разі, під яким би знаком не був її партнер, Коза ніколи не триматиме його "під п'ятою".

Друга фаза життя Кози торкнеться її почуттів, але буде вдаліше в двох інших. Слід зауважити, що на гарному лузі, без матеріальних турбот, маючи порадників, Коза може мати успіх.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.