Мавпа

1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1980, 1992, 2004

У неї самий химерний характер із всіх знаків. Мавпа часто душа суспільства, у неї є гумор, але вона завжди лукава й хитра. Товариська і створює враження, що ладить з усіма знаками. Але ця згода оманлива. Мавпа дуже корислива. Грайлива, люб'язна, навіть послужлива, вона прикриває свою жалюгідну думку про інших своєю показною люб'язністю і привітністю. Насправді вона зневажає всі інші знаки і вважає себе вищим за інших. Мавпа - інтелектуал. У неї велика жага до знань. Вона все читала, знає нескінченно багато речей, постійно в курсі всього, що відбувається в світі. Вона добре освічена і має прекрасну пам'ять, що дозволяє їй згадати найменші деталі баченого, прочитаного або почутого. В кінцевому рахунку пам'ять їй необхідна, оскільки у неї все безладно. Вона винахідлива до крайності й здатна вирішувати найважчі проблеми з дивовижною швидкістю. Але якщо не починає відразу їх здійснювати, то кидає, ледь почавши. У Мавпи багато здорового глузду і чудової спритності обдурити людей. Їй вдається висміяти навіть Дракона, який є самим могутнім, витривалим і спритним.

Мавпа не піддається магнетизму Тигра, над яким сміється. Будучи дуже дипломатичною і хитрою, Мавпа завжди може вивернутися із самих важких ситуацій. Вона незалежна, за природою індивідуалістка. Їй нічого не можна нав'язувати, вселити. Вона сама вибирає варіант. Чи не педантична і не захитається, якщо буде потрібно бути несумлінної або збрехати в її особистих інтересах. Вона може зробити нечесні вчинки, якщо впевнена у безкарності, і її нелегко на цьому піймати.

Деяких Мавп така гнучка свідомість доводить до злодійства, але вони не всі такі, і не всі з них брехуни. Щоб не відбулося, не надто на неї сердитися, так як вона чарівна й дуже вміла в мистецтві подобатися. Коротше, Мавпа - кар'єристка. Для цього у неї є всі підстави і шанси. Незважаючи на її негативні риси (марнославство, облудність, відсутність педантичності), інші знаки шукають зближення з нею через її проникливого розуму. По структурному зодіаку Г. Кваші у Мавпи:

Тип мислення: містичний, емпіричний

Соціальний тип: закритий, езотеричний

Психологічний тип: приземлений, діяльний

Темперамент: меланхолік

Знак долі: самодіяльність, все робить сам

Адекватний вік: 1-3

Векторний господар: Змія

Векторний слуга: Пацюк

Романтичний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Патріархальний шлюб: Мавпа, Дракон

Рівний шлюб: Кот, Коза, Свиня

Духовний шлюб: Бик, Півень

Вона дуже спритна для підприємств великого розмаху, хитра у фінансових угодах, чудовий працівник у всіх областях, які вимагають кмітливості та поінформованості. Мавпа може добитися успіху на будь-якому терені: політика, дипломатія, комерція, промисловість не представляють секрету для неї. Вона може братися за все, все собі дозволити, особливо якщо у неї є вища освіта. Часто вона досягає популярності, якщо треба своєму покликанню. Їй слід тільки уникати словесних виливів, які можуть стомити людей. Незважаючи на деякі фінансові труднощі, у неї в загальному гарне положення.

У любові вона не знайде щастя. Відносини чоловік-жінка будуть поганими. Страсна, вона легко знайде собі захоплення, але швидко пересититься і буде шукати іншу любов. На жаль, ці пошуки будуть марними. Відносини з Козою мають непостійний характер. До того ж, незважаючи на пристрасність, проникливий і критичний розум швидко остудить Мавпу. Природжений гумор врятує від розпачу. Більш того, вона може сміятися над власними печалями і робити відповідні висновки.

Мавпа може бути в гарному союзі з Драконом. Принесе йому себе, свою хитрість, але скористається його могутністю. Вони можуть також бути компаньйонами в справі, хоча Мавпа завжди буде потай намагатися обставити Дракона. Вона може добре порозумітися і з Пацюком, якого зачарує. Пацюк перенесе все від Мавпи і буде пристрасно любити її все життя, навіть якщо та і не буде платити їй взаємністю. Хоча Мавпа сміється над Тигром, їй варто було б його остерігатися. Всякий союз у любові або в справах між Мавпою і Тигром призведе до тертя і спалахів. Такий альянс може перетворити її в жертву і вона ризикує бути з'їденою.

Хто би не був її супутник, у неї тенденція мати багато дітей. Перша частина життя Мавпи буде щасливою. Друга - бурхливою, невиразною, і її плани часто будуть валитися. Третя частина життя спокійна, але їй загрожує самотня старість. Вона помре далеко від своєї сім'ї, може бути, від нещасного випадку.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.