Кіт (Заєць)

1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1975, 1987, 1999, 2011

Кіт завжди падає на лапи. Це щасливець. Обдарований, в міру честолюбний, приємний компаньйон, скромний, стриманий, витончений, доброчесний. Всі це знають. Добре говорить і вміє оцінити себе. Але в безлічі переваг є один недолік, хоча і невеликий, але від цього не менш важливий: Кіт - поверхнева людина і його кращі якості теж поверхневі. Він любить товариство і суспільство любить його. Обожнює світські збори і іноді пліткує, але робить це тонко, тактовно і обережно. Любить приймати гостей, і вдома у нього все зроблено з витонченим смаком. Це світська людина: деякі назвали б її снобом. Він педантичний. Жінка-Кіт виставляє свою культуру зі смакуванням. Вона може глибоко вивчити деякі предмети з єдиною метою блищати, тоді як про інші більш важливі речі не має жодного уявлення.

Кіт звичайно не виходить з рівноваги. Він спокійний, незворушний. У ньому більше сентиментальності, ніж чутливості. Невелика особиста неприємність засмучує його більше, ніж великі біди інших людей. Війна і голод у світі чіпають його лише в тому випадку, коли він особисто від цього страждає, але страждає він так сильно, що може не витримати і померти. Кіт по незначному приводу може заплакати, але швидко втішається. Меланхолія жінок цього знака - один з головних козирів їх чарівності. По структурному зодіаку Г. Кваші у Кота:

Тип мислення: реалістичний

Соціальний тип: відкритий екстраверт

Психологічний тип: мрійник

Темперамент: меланхолік

Знак долі: везунчик

Адекватний вік: 70-85

Векторний господар: Дракон

Векторний слуга: Півень

Романтичний шлюб: Бик, Змія

Патріархальний шлюб: Кіт, Коза, Свиня

Рівний шлюб: Пацюк, Мавпа

Духовний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Кіт консерватор. Він ненавидить все, що може похитнути його життя, все що може викликати ускладнення. Більше за всіх він прагне до комфорту і безпеки. Не робить нічого, не зваживши заздалегідь всі "за" і "проти". За цю обережність люди захоплюються ним і довіряють йому.

У фінансовому положенні він завжди буде щасливий. Спритний у справах і той, хто підписує контракт з ним, ні за що не помилиться. Це хороший спекулянт, у нього дар на вигідні угоди. Коротше, спокійний Кіт небезпечний як ділова людина. Він доб'ється успіху в торгівлі. Володіючи хорошим смаком, може бути власником антикварного магазину. Може бути юристом (адвокатом, нотаріусом) або дипломатом за умови, що його життя не піддасться ризику.

Жінка цього знаку зможе сяяти у всіх видах діяльності, які вимагають смаку, гостинності і хорошого представництва. Людині-політику слід було б вибрати собі дружину, народжену під знаком Кота - одночасно світську і скромну, яка багато принесе своєю присутністю.

Ласкавий, послужливий з тими, кого любить, Кіт легко розлучається зі своїми близькими на користь друзів. У нього немає почуття відповідальності перед сім'єю і часто він ставиться до своїх рідних і дітей як до чужих людей, віддаючи перевагу друзям за власним вибором. Материнський інстинкт цього знаку дуже обмежений, але матері завжди виконують свій обов'язок.

Кіт добре доглядає за козою, в якій цінує артистичний смак. Він принесе їй власний комфорт, а її капризи не чіпатимуть його. Все піде добре з собакою і скрупульозною Свинею. Але Півень виводить його з себе своїм фанфаронством, а Пацюків він повинен уникати як чуму.

З Тигром його відносини в любові і справах будуть натягнутими. Кіт, менш сильний, завжди може зробити пірует і вийти з гри - у них спільна порода і він не боїться Тигра.

У Кота буде неспокійне існування протягом трьох фаз життя за однієї умови: якщо він не зустріне виняткових ситуацій, драматичних подій, непереборних перешкод. Війни, революції, катастрофи - це не його справа, йому не подобається бути противником. Але якщо він не буде чинити опір, то може зійти з розуму, піти на самогубство або покинути батьківщину, будучи немічним. Азіатські народи з недовірою ставляться до Кота. Кажуть, що чаклуни перетворюються на котів. У Європі їх спалювали живцем, звинувачуючи в змові з дияволом. Але, мабуть, настільки погана репутація не дуже заслужена. Єгиптяни, наприклад, вважали Кота як бога. Бог, чаклун або людина, в його погляді є щось містичне. Його видима слабкість може перерости в небезпечну силу.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.