Змія

1905, 1917, 1929, 1941, 1965, 1977, 1989

Якщо у Змії погана репутація в християнських країнах, то в країнах Азії вона, навпаки, шанована за свою мудрість, прозорливість і волю. Чоловік-Змія сентиментальний і приємний, має гумор. Жінка-Змія красива і часто користується успіхом завдяки своїй красі. В Японії, коли хочуть зробити комплімент жінці, зазвичай кажуть: "Моя дорога, Ви справжня змія". Цей комплімент пролунав би трохи інакше в західних странах. Змія одягається дуже вишукано і навіть дещо химерно: завжди трошки денді. У жінок манія до вишуканих аксесуарів. Не балакуча, багато і глибоко розмірковує. Це інтелектуал, філософ. Хоча вона мудра, але могла б обходитися і без цієї якості, так як у неї чудова інтуїція. Якщо вона освічена, її інтуїція може стати ясновидінням. Змія більше довіряє враженням, відчуттям і симпатіям, ніж фактам, власному досвіду та досвіду інших, судженням і порадам. У неї начебто є шосте почуття.

Вона дуже рішуче доводить розпочаті справи до кінця. Їй ненависний провал, і хоча вона спокійна за вдачею, рішення приймає швидко. Вона може перевернути землю для досягнення наміченої мети. Це поганий гравець.

Змія не любить позичати, але через симпатію може прийти на допомогу. Рідко платить дзвінкою монетою, частіше самою собою. На жаль, майже завжди впадає в крайність, і її добра воля допомогти іншим завжди поглинає її цілком. Змії властива тенденція до перебільшень, і якщо вона зробила кому-небудь послугу, стає одержимою і більше стискує, ніж є корисною. Інстинкт штовхає її на те, щоб оповитися навколо зобов'язаного їй і навіть задушити. Отже, подумайте спочатку, перш ніж звернутися по допомогу до змії. Ви можете про це пошкодувати.

Що стосується грошей, то змії щастить. Їй не потрібно про них турбуватися. Вона завжди їх знайде, коли вони їй знадобляться, і вона знає або, скоріше, відчуває це настільки добре, що не турбується в цьому відношенні. До старості вона може стати скнарою.

Змія може виконувати будь-яку роботу, не пов'язану з яким-небудь ризиком, навіть у тих випадках, коли працювати потрібно багато. І тим не менш Змія ледача. В любові вона сама вибирає партнера. Нетерпима і ревнива, навіть якщо вона його більше не любить. У будь-якому випадку вона оповиться навколо нього, не залишаючи йому ніякої свободи руху, часто через простий каприз, тому що сама вітрогонка. Особливо це відноситься до чоловіків-змій. По структурному зодіаку Г. Кваші у Змії:

Тип мислення: логічний

Соціальний тип: закритий, езотеричний

Психологічний тип: жалісливий, чутливий

Темперамент: драматичний, холерик

Знак долі: везунчик

Адекватний вік: 43-55

Векторний господар: Коза

Векторний слуга: Мавпа

Романтичний шлюб: Кіт, Свиня

Патріархальний шлюб: Бик, Змія, Півень

Рівний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Духовний шлюб: Пацюк, Дракон

Чоловік або жінка, Змія буде прагнути до позашлюбних зв'язків, які ускладнюють її життя. Бажано, щоб вона боролася проти цієї тенденції і, якщо б вона могла присвятити свої кращі почуття родині, її життя було б гармонійне і безтурботне. Це її хворе місце. Змія часто буде намагатися тим чи іншим способом скувати партнера, і один з цих способів - наявність великої родини.

Змія буде щаслива з Биком, який охоче дозволить Змії заволодіти собою за умови, що він буде грати головну роль, яку Змія охоче поступиться. Боротьба Змії проти Півня, якщо вони одружені, дружать або зайняті спільною справою, буде сприятлива для взаємного виправлення їх недоліків. Шкода Свиню, якщо вона потрапить, скажімо так, в лапи Змії. Вона буде паралізована, захоплена. Змія виверне всю її, впевнена в своїй безкарності. Не слід змії допускати в своє життя Тигра. Тигр - руйнівник.

Перші фази життя Змії будуть відносно спокійні. Увага до останньої фази. Саме в цей момент її сентиментальний і пристрасний характер, її смак до пригод можуть зробити погану послугу навіть тоді, коли вона могла б мати спокійну старість. Все може змінитися в залежності від того, народилася чи Змія влітку чи взимку, вночі чи вдень, і навіть залежно від того, яка була в той день погода. Їй підходить тільки тепло. Вона боїться холоду, шквалів, негоди. Коротше, вона буде більш щаслива, якщо народилася в жаркій тропічній країні в жаркий день, ніж холодної грудневої ночі. Доля Змії настільки залежить від погоди що, народившись в день, коли була буря, вона буде в небезпеці все життя.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.