Півень

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1981, 1993, 2005

Час початку Східного року визначається по другому новому місяцю після зимового сонцестояння. В'єтнамці частіше говорять "курча", що мало подобається Півню. У японців і китайців мова йде про "півня", тому що цей мрійник приймає себе всерйоз і любить лестощі. Півень не соромиться у висловах і іноді проявляє себе різко агресивно. Це не обходилося б без зіткнень, якщо б жертви не відносили таке його ставлення на рахунок відвертості і ексцентричності. Його жертви не обманюються. Півень, дійсно, говорить те, що думає. Але ця відвертість, швидше за все, тенденція до егоїзму. Він цілком байдужий до уразливості інших і вважає, що немає ніякої причини їх щадити. Така якість, звичайно ж, перегороджує йому шлях до дипломатичної кар'єри. Що стосується ексцентричності, то це тільки видимість. Зрозуміло, він любить, щоб його помічали, і одягається так, щоб інші помітили його. Але по-справжньому Півень глибоко і повністю консерватор, навіть в політичних поглядах, навіть на шкоду собі. Він думає, що повністю правий, і знає, що робить. Не довіряє нікому й покладається тільки на самого себе. Разом з тим щедро роздаровує ради. Цілком виразно, що він здається шукачем пригод. Але не вірте цьому. Його розпирає від абсурдних і нездійсненних проектів, які все - нездійсненні мрії. Він любить мріяти, споглядати, уявляти себе героем, але робить це в домашньому затишку і кімнатних умовах. Це філософ із трохи короткозорими поглядами, люблячий імпровізувати. По структурному зодіаку Г. Кваші у Півня:

Тип мислення: логічний

Соціальний тип: відкритий екстраверт Психологічний тип: приземлений, діяльний Темперамент: флегматик

Знак долі: первопрохідний

Адекватний вік: 00-08, немовля

Векторний господар: Кіт

Векторний слуга: Собака

Романтичний шлюб: Коза, Свиня

Патріархальний шлюб: Півень, Змія Бик.

Рівний шлюб: Тигр, Кінь

Духовний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

Півень не боязкий, навпаки, він відважний і хоробрий, якщо це викликано необхідністю, сміливий до такого ступеня, що може ризикувати своїм життям з посмішкою на вустах. Тому з нього може вийти хороший воїн. Люди знаходять його цікавим, але він завжди ризикує розчарувати їх. Хвалько в дійсності, завжди говорить більше, ніж може зробити. Часто блискучий, більш приємний своєю зовнішністю в суспільстві, ніж в інтимних відносинах. Маючи натуру, схильний до споглядання, може виявити тенденцію до ліні. Разом з тим часто він - великий трудівник. Завжди хоче зробити більше, ніж може, береться за завдання, що перевищують його сили, і коли йому не вдасться добре їх виконати, дуже засмучується. У нього є всі підстави бути активним. Гроші не впадуть йому в "дзьоб" без праці. Він повинен працювати, щоб забезпечити собі життя, і якщо поле діяльності сприятливо, може стати багатим. Разом з тим здатний витягти гроші і з невдячної ниви. В'єтнамці стверджують, що в силу того, що півню доводиться "шкребти і дзьобом і лапками", він завжди знайде черв'ячка, навіть у пустелі. Цей символ пояснює постійну дію, яка його характеризує. Але якщо раптом Півень дозволить собі віддатися мрійливості та ліні, як це він любить робити, то може стати одним з кумедних бродяг-філософів, які риються в смітнику, так як це, зрештою, теж один із способів звернути на себе увагу. Півень здатний до сільського господарства і професій, де він має справу з іншими людьми. Любить покрасуватися. Будучи марнотратним, постійно витрачає все, що заробляє. У нього є тенденція піддаватися великому фінансовому ризику. Часто його може торкнутися руйнування, банкрутство, катастрофа в нагороду за його зайву мрійливість, він ніколи не буде економістом. В любові йому також доведеться з працею завоювати і утримати кохану людину. Часто Півень її розчаровує, тому що дійсність далеко не завжди відповідає мрії.

Чоловік-Півень любить суспільство жінок, серед яких він може блищати і гарцювати, бути коханим, доглядати. Але далі цього не піде. Разом з тим рідко буде вибиратися до своїх друзів. Чоловіки набридають йому. Жінка-Півень полюбить суспільство інших жінок і спеціальності, де вона буде поруч із ними.

Півень буде щасливий з биком, сім'янином і консерватором. Він зможе разом філософствувати зі змією. У справах любові Змія принесе йому свою мудрість, але нехай вона остерігається занадто яскраво блищати, бо Півень може її "склювати". З Драконом Півень буде повністю задоволений, якщо буде діяти через посередника, особливо якщо це жінка. Уникати Кота! Кіт погано переносить фанфаронство Півня і його яскраве оперення. Він зневажає Півня.

У Півня будуть підйоми і зриви протягом усіх трьох фаз його життя як в області фінансів, так в області почуттів. Його шлях пройде від бідності до багатства, від ідеальної любові до самих огидних її проявів. Але старість його буде щасливою.

Народна мудрість говорить, що "два півні в одному будинку зробили б життя нестерпним".

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.