Пацюк

1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1972, 1984, 1996, 2008

Пацюк народжений під знаком шарму й агресивності. З першого погляду він здається спокійним, врівноваженим та веселим. Але не вірте цьому. Ця удавана видимість приховує постійне збудження. Досить поспілкуватися з нии довше, щоб відкрити його нервозність, занепокоєння і темперамент холерика. Пацюк - творець плутанини, іноді навіть маніяк. У всякому разі скандаліст. Він любить збори друзів і охоче бреше. Не гребує лихослів'ям, і тому в нього більше знайомих, ніж справжніх друзів. Він ніколи і нікому не довіряє, стриманий, зберігає свої турботи про себе. Крім того, ті, хто народився під цим знаком, прагнуть з усього витягти особисту користь і прибуток: із друзів, знайомих, своїх грошей або грошей друзів, із власного зачарування. Своє небезпечне зачарування Пацюк пускає в хід і зловживає їм без упину.

Гравець, гурман, Пацюк ні в чому не хоче обмежувати себе й у той же час постійно тривожиться за своє майбутнє і хоча інтенсивно живе сьогоденням, завжди мріє про економію, щоб забезпечити собі старість.

Жінка-Пацюк, в силу тих же причин, відрізняється яскраво вираженим накопиченням, часто абсолютно непотрібним. Її також можна зустріти на розпродажі де вона завзято скуповує все підряд у надії провернути вигідну справу. Пацюк наділений розвиненою уявою, може іноді бути творцем, але частіше він - чудовий критик. Рекомендується слухати його поради. У деяких Пацюків ця якість може стати недоліком і штовхнути їх на шлях небезпечних руйнувань - вони все знищують заради власного задоволення. Будучи дріб'язковим міщанином, Пацюк залишається чесним, має здатність йти до кінця в справах, які він робить, навіть якщо - на жаль! - ця справа приречена на провал. Йому вдається влаштувати своє життя і досягти успіху в ньому, якщо він зуміє придушити своє вічне невдоволення і надмірний смак до даного моменту.

Пацюк воліє жити хитрістю, а не працею. Багато досягає в житті за рахунок інших, що працюють на неї в поті чола. У гіршому випадку він може стати геніальним паразитом, лихварем. Лінь і перестраховка можуть зробити деяких Пацюків чиновниками і "канцелярськими пацюками". Він може процвітати в справах, у політиці, стати популярним артистом. Він охоче виконує роботу розумову, ніж фізичну. По структурному зодіаку Г. Кваші у Пацюка:

Тип мислення: містичний, емпіричний

Соціальний тип: відкритий екстраверт Психологічний тип: безжалісний

Темперамент: драматичний, холерик

Знак долі: фаталіст - шукає знаки долі

Адекватний вік: 17 - 24 (студент)

Векторний господар: Мавпа

Векторний слуга: Кінь

Романтичний шлюб: Собака, Тигр

Патріархальний шлюб: Пацюк, Дракон

Рівний шлюб: Кіт, Коза, Свиня

Духовний шлюб: Бик, Змія, Півень

На жаль, Пацюк, накопичуючи гроші, у той же момент їх витрачає. Він ні в чому не обмежує себе і якщо дає в борг, то це не безкорисливо. Однак цей рвач сентиментальний - Пацюк здатен на великодушність до того, кого він любить, навіть якщо той не відповідає на його любов, так як саме в любові Пацюк виражає себе. Пацюк - гурман, п'яниця, азартний гравець.

Він зробить вдалий вибір, якщо зв'яже свою долю з Драконом, який принесе йому свою силу, а він дасть критичний розум. Бик заспокоїть його. Він буде себе почувати з ним у безпеці. Мавпа причарує його, навіть якщо захоче тільки посміятися над ним. Йому потрібно уникати Коня. Егоїстичний і незалежний Кінь не винесе власницького характеру Пацюка. Буде справжня катастрофа, якщо чоловік-Пацюк одружується на Вогняному Коні (1906, 1966.). (Звичайно, рік Вогняного Коня доводиться раз на 60 років, це зменшує небезпеку).

Друга частина його життя може бути бурхливою. Він може втратити весь стан у невдалій справі. Третя частина його життя буде влаштована, а старість спокійною настільки, наскільки це можна побажати. Але все може бути інакше, залежно від того, народився Пацюк влітку або взимку. Якщо влітку, то він змушена буде займатися пошуком їжі. І нехай звертає увагу на пастки, розставлені на його шляху, а то це може скінчитися в'язницею або смертю від нещасного випадку.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.