Собака

1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1982, 1994, 2006

Собака завжди неспокійна, завжди на варті, ніколи не відпочиває. Вона завжди напоготові, вона охороняє. Собака замкнута. Рідко проявляє свої почуття, хіба тільки в разі потреби. Уперта до крайності і знає, чого хоче. Часто буває циніком, і її бояться за різкі й неприємні зауваження. У Собаки спостерігається прагнення потонути в деталях, критикувати з приводу і без приводу, систематично шукати який-небудь розрив. Насправді вона - великий песиміст, який нічого не чекає від життя. Собака завжди сміливо діє проти всякої несправедливості. Вона скептик, але її критичний розум, почуття гумору і незаперечна велич духу рятують її від дріб'язковості. Вона не любить збіговиська, натовпу. В області почуттів здається холодною, але це враження оманливе. Незважаючи на всі ці недоліки, у ній злиті і всі благородні риси людської натури. Вона лояльна, вірна, чесна, має розвинене почуття обов'язку. Можна розраховувати на неї: вона не зрадить. Краще, ніж будь-хто, Собака може зберігати секрети. Дуже скромна. Втім, вона ненавидить як сповідатися, так і сповідувати інших. По структурному зодіаку Г. Кваші у Собаки:

Тип мислення: вольовий, новаторський

Соціальний тип: ортодоксальний

Психологічний тип: приземлений, діяльний Темперамент: меланхолік

Знак долі: фаталіст, шукає знаки долі

Адекватний вік: 32-43

Векторний господар: Півень

Векторний слуга: Бик

Романтичний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

Патріархальний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Рівний шлюб: Змія

Духовний шлюб: Кіт, Коза, Свиня

У неї дуже проста мова, іноді важко висловлює свої думки. Має у своєму розпорядженні глибокий розум, і ніхто не може так слухати, як вона. Собака вселяє довіру. Воно цілком виправдано. Робить все можливе для інших. Її відданість простирається аж до самозречення. Люди цілком заслужено поважають її. Наскільки відомо, прихильниками справедливості були завжди собаки. Будь-яка несправедливість викликає у неї протест, і вона не заспокоїться, поки не зробить все, щоб виправити становище. Собака страждає, коли навколо нещастя, безробіття та війни. Вона не страждає від голоду на земній кулі, страждає за минуле, сьогодення і за те, що може статися. На щастя, Собака рідко встає на захист дурних справ. Це філософ, мораліст, людина лівого спрямування, не зацікавлена в грошах. Вона великодушна і безкорислива. Незалежно від того, чи живе ця Собака на вулиці або в розкоші, в ній переважає інтелектуальний початок і вона обходиться без матеріального комфорту. Навіть якщо вона ним користується, у неї немає схильності до шику. Однак якщо їй знадобляться гроші, вона краще за інших зможе ними себе забезпечити.

Собака буде хорошим керівником в промисловості, активним громадським діячем, священиком, вихователем. На любовному поприщі вона завжди буде ідеально чистою. У неї прекрасні здібності до управління людьми. Будь-яке суспільство зацікавлене у висуванні таких людей, бо ніхто не володіє такою працездатністю і прямотою, якою володіють Собаки.

У любові вона також чесна і розумна. Протягом всього життя у неї будуть любовні труднощі, викликані, втім, її ж непостійністю і вічним неспокоєм.

Собака може бути щаслива з конем, який надасть їй можливість захищати великі справи в обмін на деяку незалежність. З Тигром вони зустрінуть разом великі пригоди і будуть битися пліч-о-пліч в ім'я справедливості. В силу обставин вона часто стикатиметься з Тигром, якому буде успішно допомагати, залишаючись у тіні. Але тільки з благодушним і безтурботним Котом Собака може знайти певний спокій. Дракон для неї занадто гордий, щоб прийняти її критичний і уїдливий розум. А що стосується Кози, то тут Собака не витримає її примх. Для неї Коза корислива і поверхнева.

Три фази життя Собаки пройдуть під знаком непостійності. Неспокійне дитинство, важка юність, зрілий вік з нальотом скептицизму від невдач в роботі, старість, повна жалю про невиконане.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.