Дракон

1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1976, 1988, 2000

У Дракона надлишок здоров'я, життєвої сили, активності. Відкритий і чистий, як золото, він не здатний до дріб'язковості, лицемірства, лихослів'я, навіть до самої елементарної дипломатії. Хоча й не так наївний, як добра Свиня, він довірливий і його можна завжди обдурити. Дракон чутливий. Часто турбується за неправдивими причинами. Його прагнення до вдосконалення робить його вимогливим як до себе, так і до інших. Він скрупульозний. Багато вимагає, але приносить набагато більше. Дратівливий. Дракон нестриманий на мову, і слова у нього часто випереджають думки. Разом з тим слід рахуватися з його добре або погано викладеною думкою, тому що він дає хороші поради. Нестримний ентузіаст, він легко захоплюється. Горда, різнобічна здібна людина, інтелігентна, вольова, витривала, великодушна. Його слухають, він впливовий.

Все своє життя Дракон не потребуватиме нічого. Зможе досягти успіху в будь-якій справі. Вибере кар'єру артиста, священика, воїна, лікаря або політика, завжди буде блищати. Якщо йому доведеться присвятити себе великій справі, він завжди доб'ється мети. На нещастя, він з таким же успіхом може піти на погану справу і виграє - він переможець! У любові він часто любим, але сам любить рідко. У нього ніколи не буде любовного розчарування або горя. Разом з тим Дракон може бути іноді причиною драми і відчаю. Жінки цього знака будуть мати успіх.

По структурному зодіаку Г. Кваші у Дракона:

Тип мислення: містичний, емпіричний

Соціальний тип: ортодоксальний

Психологічний тип: мрійник

Темперамент: флегматик

Знак долі: самодіяльність, все робить сам

Адекватний вік: 55-70

Векторний господар: Свиня

Векторний слуга: Кіт

Романтичний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Патріархальний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

Рівний шлюб: Коза

Духовний шлюб: Бик, Змія, Півень

Дракон рідко вступає в шлюб молодим, деякі навіть залишаються холостяками. У нього смак до холостяцького життя. Це підходить до нього. На самоті він відчуває себе більш щасливим.

Він може зв'язати своє життя з Пацюком, так як закоханий Пацюк витримає все, навіть байдужість. Звичайно, Пацюк скористається всім, що принесе Дракон, і в свою чергу допоможе йому критичним розумом і любов'ю до грошей. Те ж можна віднести і до змії. Півень - фанфарон може знайти спільну мову з драконом. Він із задоволенням підбирає крихти його успіху. Як у любові, так і в справах Мавпа доповнить його. Вона збагатить його своєю хитрістю, а Дракон її - своєю міццю. Вони взаємно потребують один одного, але тільки Мавпі дано це усвідомлювати. Дракону ж слід бути обережним: з усіх знаків одна мавпа може його висміяти. Її гумор часто пом'якшує гордість Дракона.

Для чоловіка-Дракона завжди буде приваблива краса жінки-Змії, якою він буде пишатися. Союз з Тигром до спокою не приведе. Але найбільше Дракон повинен уникати спокійну Собаку - песимістка і реалістка, яка не повірить в нього.

У Дракона будуть невеликі труднощі в першій фазі його життя, тому що він вимагає багато від своїх близьких. Його артистичний темперамент послужить причиною багатьох проблем в другій фазі його життя.

Переважаючого своє оточення Дракона часто буде супроводжувати почуття незрозумілості. Насправді ж їм будуть захоплюватися, його будуть слухатися. Наскільки малі будуть його печалі, настільки великий його успіх. У нього важкий характер, він страждає від незадоволеності. Але він буде щасливий в останній фазі свого життя, яка принесе йому все, що він забажає. Це знак удачі, знак небесної могутності і самого благородного астрологічного впливу. Він символізує життя і зростання. Дракон приносить чотири благополуччя: багатство, чесноту, гармонію і довголіття.

Але кожна медаль має свій зворотний бік, і якщо виникає враження легкої долі у Дракона, не забудьте, що це ілюзія. Дракон постійно блискає, але його блиск не такий яскравий, що від нього можна осліпнути. Сила його особистості - тільки видимість. Він не існує реально - ця тварина для параду, тип карнавальної фігури, безтурботної і могутньою.

У відповідності зі своїми бажаннями він буде вивергати вогонь, золото і воду, але його спалять після свята, і як фенікс, він знову буде відроджуватися з попелу для наступного свята. Це химерна тварина.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.