Кінь

1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1978, 1990, 2002

Кінь представницький, у нього гарна постать, він вміє одягатися. Любить видовища, театр, концерти, збори, спортивні змагання, коротше все, що пов'язано з натовпом. Часто займається досить-таки успішно яким-небудь видом спорту. Вміє зробити комплімент, веселий, балакучий, симпатичний й навіть популярний. Кінь може досягти успіху в політиці, що принесе йому велике задоволення. Він блискучий, любить і уміє управляти людьми. Його розум схоплює думки людей до того, як вони їх встигли висловити. Проте Кінь здатен не тільки до розумової, а й фізичної роботи. Більш спритний, ніж інтелігентний, в дійсності (і він це добре знає) у нього не вистачає віри в самого себе. Незважаючи на це, тримається впевнено.

У Коня гаряча кров (звідси вираз "кінська гарячка"), легко виходить з себе і тому часто втрачає досягнуте. Ті, хто хоч раз був свідком його гніву, ніколи не будуть йому довіряти, тому що його гнів таїть в собі щось неприборкане. Щоб досягти успіху, він повинен його в собі придушити. По структурному зодіаку Г. Кваші у Коня:

Тип мислення: вольовий, новаторський

Соціальний тип: відкритий екстраверт

Психологічний тип: жалісливий, чутливий

Темперамент: оптиміст, сангвінік

Знак долі: самодіяльність, все робить сам

Адекватний вік: молодший школяр (7 -12).

Векторний господар: Пацюк

Векторний слуга: Свиня

Романтичний шлюб: Дракон, Мавпа

Патріархальний шлюб: Кінь, Собака, Тигр

Рівний шлюб: Півень, Змія, Бик

Духовний шлюб: Кіт, Коза

Кінь - егоїст. Він буде топтати тих, хто опиниться на його шляху, і робити це буде без найменших докорів сумління, тому що честолюбство його занадто велике. Він егоцентричний і найчастіше цікавиться тільки власними проблемами, навіть якщо йому доводиться втручатися в справи інших. Дуже незалежний по природі, не слухає порад і робить так, як йому заманеться. Було б добре, якби ще в юному віці він покинув свою сім'ю, щоб жити своїм життям. Втім, він охоче це зробить, тому що на нього дуже тисне сімейне вогнище. Коли він сам створить сім'ю, його присутність буде позитивною, і він буде центральною фігурою, що лестить йому. Все буде обертатися навколо його положення, його проблем, прасування сорочок і складок на брюках. Слід сказати, що таке ставлення буде виправдано фактом присутності його як зберігача сім'ї. З його зникненням валиться як картковий будиночок усе сімейне благополуччя. Хоча цей егоїст працює лише для себе, для власного задоволення й успіху, плодами цієї роботи користуються всі. Кінь - індивідуаліст і трудівник, спритний у поводженні з грошима і навіть хороший фінансист. На нещастя, при своєму мінливому характері він швидко втомлюється від того, що робить: робота чи це, будь-яке справі або любов. Пізніше знову береться за цю справу з тим же успіхом і з колишнім завзяттям. Може мати будь-яку спеціальність, яка потребує самотності і споглядання. У нього завжди потреба бути в оточенні, усіма шанований й чути похвали на свою адресу.

У своїх відносинах з протилежною статтю Кінь проявляє слабкість. Він все може кинути заради кохання. Пристрасть закоханого Коня настільки велика, що він може стати байдужим до всього іншого. Тому часто терпить невдачі у своєму житті, незважаючи на незаперечні якості. Якщо йому вдається придушити цю слабкість і якщо його розум буде вище пристрасті, він зможе бути щасливим і мати успіх. Кінь може зв'язати своє життя з Козою. Вони будуть співучасниками й разом пройдуть над прірвами - капризи і мінливий характер Кози будуть брати гору над егоїзмом Коня. Хороший союз Кінь може дати з Тигром і собакою по різним причинам. Остання, засліплена рішенням великих проблем і грандіозних перспектив, не додасть ніякого значення непостійності почуттів Коня. Він може жити своїм життям. Але в жодному разі він не повинен зв'язувати свою долю з Пацюком, особливо якщо це Кінь-жінка і ще більше, якщо вона є Вогняним Конем. Зв'язок цих безумців може висікти іскри і привести до драми.

Перша і друга фази життя Коня будуть неспокійними. У молодості він може покинути сім'ю, і це не пройде без неприємностей. В області почуттів життя також буде бурхливим. Третя фаза його життя буде мирною. Не можна говорити про Коня, не сказавши про роки Вогняного Коня, які бувають кожні 60 років (1906, 1966, 2026 рр..). Ці люди будь-яке благородне явище можуть перетворити на згубне. Роки Вогняного Коня несприятливі для всіх видів Коня, а також їх сімей. Нещастя, хвороби, катастрофи торкнуться сім'ї Коня в цей рік. Чоловіки і жінки, народжені в рік Вогняного Коня, мають ті самі характери, що й звичайний Кінь. Однак ці характери істотно посилюються як в хорошому, так і в поганому відношенні. Одночасно більш працьовитий, більш спритний, більш здатний, на жаль, він буде і більш одержимим егоїстом, і його пристрасний темперамент штовхне його на будь-які крайнощі, коли він буде закоханий. Деякі знаходять його більш підходящим для родини, але народне повір'я стверджує, що Вогняний Кінь викликає ускладнення в будинку, в якому він народився, а також у сім'ї, яку він створить.

Його життя буде більш винятковим, насиченим несподіванками, ніж життя звичайного Коня. Він несе в собі можливість бути знаменитим, і неважливо, виразиться чи це через добро або зло.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.