Тигр

1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1974, 1986, 1998, 2010

Тигр - фрондер. Недисциплінований, у нього запальний характер. Завжди повстає проти старшого за чином. Він з того матеріалу, з якого роблять революціонерів і вождей. К нещастю, як і всі начальники, не завжди заслуговує довіри, яку йому надають. Коли він кричить: "Вперед!" - у справах або в любові, а також на війні, людям слід подумати, перш ніж діяти, і навіть тримати його за фалди. Тигр може привести інших до катастрофи, смак до ризику у нього аж до нерозсудливості, до неусвідомлених дій.

Важко чинити опір його магнетизму. Природна влада дає йому перевагу. Він не любить коритися, але змушує коритися інших. Його поважають. Ніхто не насмілюється сказати йому правду. І навіть тоді, коли його намагаються вбити, його поважають і шанують.

Якщо йому вдається помізкувати перш, ніж діяти, і почути пораду бути обережним, він може досягти більшого успіху. Борець за своєю натурою, різкий і запальний, він здатний пожертвувати собою заради справи. Наполегливий і впертий, сутяжний і дріб'язковий, він часто перебуває з ким-небудь у конфлікті. Егоїст у дрібницях, здатний на безкорисливість у справах великих. Вузьколобий, він не довіряє нікому. По структурному зодіаку Г. Кваші у Тигра:

Тип мислення: вольовий, новаторський

Соціальний тип: закритий, езотеричний

Психологічний тип: мрійник

Темперамент: флегматик

Знак долі: фаталіст, шукає знаки долі

Адекватний вік: після 85

Векторний господар: Бик

Векторний слуга: Коза

Романтичний шлюб: Пацюк, Мавпа, Дракон

Патріархальний шлюб: Тигр, Кінь, Собака

Рівний шлюб: Змія, Півень

Духовний шлюб: Кіт, Свиня

Тигр завжди йде вперед, зневажає встановлену владу, ієрархію і консервативні уми. Парадоксально, але він може відступати перед прийняттям важливого рішення аж до того моменту, коли його приймати вже пізно. Тигр може бути воєначальником або керівником підприємства. Він навіть зможе стати небезпечним злочинцем. Він любить всі види діяльності, в яких є ризик. Те ж відноситься і до жінок-тигрів, які завжди будуть першими оголошувати війну звичному в ім'я завоювання будь-якого права. Тигр ніколи прямо не цікавиться грішми, але зможе скласти собі стан.

Тигр - людина незвичайної дії і виняткової долі, несподіваних ситуацій. Це воїн, чутливий, емоційний і здатний на глибокі роздуми, сильну любов. Але будучи дуже пристрасним, він рідко буває щасливий в коханні. У жінки-Тигра буде безліч пригод, які часто погано закінчуються.

Тигр може зв'язати своє життя із чесним Конем, Драконом, який принесе йому силу і обережність, з собакою, яка завжди буде поруч, щоб разом відстоювати великі справи. Тигр повинен уникати дуже розумну змію, яка його не зрозуміє, і занадто хитру для нього мавпу. Втім, Тигр знаходиться в постійній небезпеці. У любові, дружбі і в справах він не може довіряти мавпі, недобросовісній та спритній, здатної обдурити його. Нічого не рекомендується йому робити і з биком, так як він сильніший Тигра і нападає на нього без зволікання, щоб знищити. Якщо в одному будинку Тигр і бик, тигру слід піти.

Що стосується Кота, він ніколи не уживеться з Тигром. У народі говорять: щоб досадити Тигру, Кіт забирається на дерево, куди важчий Тигр не може піднятися, і справляє свою потребу на його морду. Насправді вони все ж розуміють один одного, так як відносяться до одного роду.

Перша фаза життя Тигра буде спокійною і без труднощів. Друга - пристрасна і бурхлива. Йому доведеться вирішувати проблеми всіх видів: фінансові, особистих відносин, подружні, сімейні - ні від чого не буде позбавлений. Якщо ці проблеми не будуть повністю врегульовані, вони можуть перейти в третю фазу, яка, однак, скінчиться тим, що принесе йому мир і спокій, якщо він доживе до старості. Але все залежатиме від того, чи народилася Тигр вночі або вдень. Народжений вночі, особливо близько півночі, Тигр буде позбавлений від пасток всіх видів і життя буде менш бурхливою на противагу тому Тигра, який народився після сходу сонця, особливо в полудень. Цей буде пристрасним, різким і піддаватися багатьом небезпекам. У всякому разі, йому ніколи не буде сумно. Тигр, народжений вдень або вночі, ніколи не повинен розраховувати на спокійне життя. Втім, він і не побажає його. Заповнене випадковостями, воно буде жагучим, бурхливим. Смак до ризику штовхне його на постійну гру зі своєю долею.

Це людина і насильницьких смертей, і людина удачі. Ніхто не є фартовим настільки, наскільки щасливий Тигр. Для азіатських народів Тигр чудовий знак, уособлює могутність землі і емблему захисту людського життя. Тигр в будинку може позбавити від трьох нещасть: від злодіїв, від вогню, від хитрунів. Однак, якщо в будинку два Тигра, один з них повинен зникнути.

У рік якої тварини ви народлились?

Ваш рік народження

  • NumerologyНумерологияЭто древняя эзотерическая наука о числах. Нумерологический анализ подскажет как быть, что делать и чего нужно избегать.
  • Tayna imeniТайна имениИмя имеет очень большое значение при выборе спутника или спутницы жизни, формировании черт характера ребенка, отношений.
  • SonnikСонникДанный сонник получен объединением двух, наиболее известных в мире - сонника Миллера и сонника Мисс Хассэ.
  • AstrologyВлияние планетУстройство солнечной системы определяет не только приход очередного дня, но и месяца, года и всю нашу жизнь.
  • TalismanТалисманыСо времен глубокой древности природные камни-самоцветы лечили, радовали, оберегали, вдохновляли людей, служили они им и как.
  • MoondayЛунный календарьВ основе календаря лежит период смены фаз Луны — синодический месяц.